Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Przecław Festiwal '23: Organizatorzy zaprezentowali gwiazdy Festiwalu [zapowiedź]

Na styku wiosny i lata, czyli w czerwcu odbędzie się Przecław Festiwal ‘23, podczas którego na scenie wystąpią Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz oraz zespół T.Love. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki.

Misterium Męki Pańskiej

na zdjęciu: grafika promująca Przecław Festiwal '23

Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

– W trakcie dwóch festiwalowych dni spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i stworzymy przyjazną przestrzeń do familijnego relaksu. – zapowiadają organizatorzy.

Artyści przecławskiej publiczności zaprezentują się w sobotę, 10 czerwca w godzinach od 19.00 do 24.00.

Dzień później odbędzie się Dzień Familijny Festiwalu, którego hasłem przewodnim będize zielona przyszłość naszej planety. W całej przestrzeni GOKSiR odbędzie się szereg międzypokoleniowych aktywności i atrakcji – warsztaty, występy muzyczne, animacje artystyczne, gry i zabawy.

Dwudniowemu programowi festiwalu towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna, serwująca m.in. naturalne lokalne specjały.

Bilety na pierwszy dzień Festiwalu do nabycia w serwisie www.bilety.fm, w kasie GOKSiR oraz przy wejściu głównym w dniu koncertu:

Bilet ulgowy (dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)

I pula (do 31.05.2023 r.) – 60 złotych,

II pula (od 1.06.2023 r.) – 80 złotych.

Bilet ulgowy (dla osób nieposiadających Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)

I pula (do 31.05.2023 r.) – 70 złotych,

II pula (od 1.06.2023 r.) – 90 złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.