reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprasza fanów „Star Wars” na prezentację jednej z największych kolekcji „Gwiezdnych Wojen” w Polsce.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

na zdjęciu: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

– Wystawie towarzyszyć będą liczne atrakcje związane z kosmiczną sagą – wśród nich prezentacja zbioru dedykowanego wyłącznie Darth Vaderowi! – zachęca Jakub Matura, kierownik Działu Promocji i Organizacji Wydarzeń Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

FAN WARS Gwiezdna Wystawa to inicjatywa zrodzona z fascynacji światem „Gwiezdnych Wojen” i adresowana jest do wszystkich miłośników „Star Wars” bez względu na wiek. Jak podkreślają organizatorzy – wydarzenie dostarczy wiele emocji i wzruszeń tak pokoleniu wychowanemu na pierwszych produkcjach filmowych Goeorga Lucasa, jak i wzrastającemu już w epoce mediów cyfrowych.

W ramach imprezy odbędzie się szereg interaktywnych animacji: quizy, wyścigi droidów, szkolenia w duchu Jedi, Sith, Kadetów Republiki i Łowców Nagród, konkursy kostiumowe itd. Do wspólnego zdjęcia chętnie zapozują m.in. szturmowiec Imperium, Kylo Ren, Boba Fett oraz sam Darth Vader.

– Trzonem wydarzenia jest prezentacja imponującej kolekcji, na którą składa się kilkaset przedmiotów: kostiumów, albumów, książek i komiksów, rzeczy codziennego użytku, zabawek, modeli, repliki broni, zdjęć z autografami aktorów grających we wszystkich częściach Sagi, i wiele innych. Jej wyjątkowym elementem będzie specjalnie na tę okazję, wyselekcjonowany zbiór dedykowany jednej z najbardziej ikonicznych postaci „Gwiezdnych Wojen” – Darth Vaderowi. – podkreśla Jakub Matura.

Gwiezdna wystawa odbędzie się Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji przy ul. Rekreacyjnej 1 w Przecławiu.

Kiedy: sobota (15 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 20.00), niedziela (16 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 18.00)
Bilety: posiadacze Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca: ulgowy 10 złotych, normalny 15 złotych, rodzinny (3 osoby, w tym minimum 1 osoba dorosła) 40 złotych, pozostałe osoby: ulgowy 15 złotych, normalny 20 złotych, rodzinny (3 osoby, w tym minimum 1 osoba dorosła) 45 złotych

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.