Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Dobra zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy i Gminny Dzień Dziecka [zapowiedź]

W sobotę, 3 czerwca na terenie sportowym w Dobrej odbędzie się Gminny Dzień Dziecka oraz Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się na trasie Dobra – Stolec – Dobra.

Rodzinny Rajd Rowerowy i Gminny Dzień Dziecka

na zdjęciu: Gminny Dzień Dziecka w Dobrej w roku 2016

Do udziału w Rodzinny Rajdzie Rowerowym będzie można zapisać już od godziny 9.00, natomiast uczestnicy na trasę wyruszą punktualnie o godzinie 10.00.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka [zapowiedź]

W niedzielę, 4 czerwca na terenie parafii pw. św. Kazimierza w Policach odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Piknik Rodzinny

na zdjęciu: Kościół pw. św. Kazimierza w Policach

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Na przykościelnym placu pojawi się m.in. wojskowy Rosomak, wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży, policyjne radiowozy, oraz wiele innych.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Pierwszy Otwarty Trening Hobby Horse w Policach [zapowiedź]

Dobra zabawa, sportowa rywalizacja, aktywność ruchowa i ogromna dawka pozytywnych emocji! A to wszystko za sprawą Pierwszego Otwartego Treningu HOBBY HORSE w Policach.

Piknik nad Odrą w Szczecinie

na zdjęciu: Hobby Horsing

Hobby Horsing to wyjątkowa i zabawna aktywność, z której mogą korzystać osoby w każdym wieku. Ma bogatą historię sięgającą wieków, a dziś cieszą się nią ludzie na całym świecie. Istnieje wiele różnych rodzajów hobbystycznych zawodów konnych, a jeźdźcem hobbystycznym może zostać właściwie każdy – wystarczy, że ma trochę praktyki, samozaparcia i zaangażowania. Oprócz tego, że jest to świetny sposób na poprawę zdrowia fizycznego, hobbystyczne jeździectwo jest również aktywnością towarzyską, którą można cieszyć się z przyjaciółmi i rodziną.

Piknik nad Odrą w Szczecinie już w ten weekend [zapowiedź]

Już w sobotę, 13 maja rozpoczną się tegoroczne Dni nad Odrą. O godzinie 11.00 nastąpi oficjalne otwarcie Targów Turystycznych MARKET TOUR, Jarmarku Rozmaitości oraz Festiwalu Smaków Food Trucków. Odwiedzający będą mogli ponadto korzystać ze Strefy Browarów Rzemieślniczych oraz wesołego miasteczka.

Piknik nad Odrą w Szczecinie

na zdjęciu: mapa atrakcji Pikniku nad Odrą 2023

Oficjalne otwarcie Pikniku nad Odrą 2023 zaplanowano na godzinę 14.00. Kilka minut później rozpocznie się degustacja Wielkiego Gotowania – w tym roku wspólnie z regionem partnerskim – Województwem Lubuskim, rozdanych zostanie około 10 000 porcji lubuskiego bigosu na winie.

Policki „Skarb” zaprasza na Noc Muzeów [zapowiedź]

Już jutro w sobotę 13 maja odbędzie się Noc Muzeów. Z tej okazji Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb” zaprasza w swoje progi w godzinach od 17.00 do 23.00.

Powiatowy Dzień Strażaka

na zdjęciu: zbiory Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Polickiej „Skarb”

– Tym razem będziecie mogli bezpłatnie obejrzeć nasze zbiory zgromadzone w dwóch schronach przeciwlotniczych z czasów II wojny światowej. – zachęcają członkowie polickiego „Skarbu”.

Powiatowy Dzień Strażaka [zapowiedź]

W sobotę, 13 maja na terenie sportowo-rekreacyjny przy ul. Sportowej w Dobrej odbędą się obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Początek uroczystości o godzinie 14.00.

Powiatowy Dzień Strażaka

na zdjęciu: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

W trakcie obchodów wręczone zostaną odznaczenia, awanse oraz wyróżnienia zasłużonym strażakom. Tradycyjnie nie zabraknie przemówień władz lokalnych oraz przedstawicieli straży pożarnej.

11 Spotkanie Pojazdów Militarnych w Trzebieży [zapowiedź]

W majówkę, w dniach od 1 do 3 maja w Trzebieży odbędzie się 11 Spotkanie Pojazdów Militarnych. Impreza zagości na terenie trzebieskiego pola namiotowego Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji.

11 Spotkanie Pojazdów Militarnych w Trzebieży

na zdjęciu: pojazdy militarne zjadą się do Trzebieży

W poniedziałek, 1 maja o godzinie 11.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Spotkania Pojazdów Militarnych, w którym udział wezmą władze samorządowe.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.