reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Weekendowe atrakcje w powiecie polickim. Gdzie warto się wybrać? [19-20 lutego]

Jakie atrakcje czekają nas w powiecie polickim w najbliższy weekend? Sprawdziliśmy, na co warto się wybrać i zobaczyć.

Hala Zespołu Szkół w Policach

Turniej Babolat CUP

W sobotę i niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się 23. edycja Międzynarodowego Turnieju Badmintona „Babolat CUP”.

Na sobotę zaplanowano turniej główny seniorów oraz w kategorii Open, który rozpocznie się o godzinie 9.30. W niedzielę natomiast zawodnicy będą rywalizowali w turniejach: Mistrzów, Pretendentów oraz Radosnego Amatora. Zmagania rozpoczną się o godzinie 9.00.

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach kontynuowany jest Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek, w którym rywalizuje 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.

W sobotę odbędą się mecze o 5 i 6 miejsce (godzina 10.00). Rywalizować będzie ponadto zespół, który zajmie 1. miejsce w grupie A z drugim zespołem grupy B oraz zespół, który zajmie drugie miejsce w grupie A z pierwszym zespołem grupy B.

W niedzielę natomiast do rywalizacji przystąpią drugie zespoły z grup A i B oraz pierwsze zespoły z grup A i B.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.