Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Miłośnicy turystyki rowerowej tradycyjnie przywitają Nowy Rok na rowerach

Miłośnicy turystyki rowerowejz Gminy Dobra, z Gminy Police, ze Szczecina oraz innych części Pomorza Zachodniego tradycyjnie przywitają Nowy Rok na rowerach podczas Noworocznego Rajdu Rowerowego nad jezioro Świdwie.

Noworoczny Rajd Rowerowy

na zdjęciu: Rzeka Łarpia, na której miał odbyć się spływ kajakowy

Wydarzenie organizuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus we współpracy ze Wspólnotą Samorządową Gminy Dobra ora Rowerowymi Policami. Rajd co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Poprzednie edycje wydarzenia gromadziły ponad 100 rowerzystów, którzy przybywali nie tylko ze Szczecina, ale także ze Stargardu, Goleniowa, Polic, Dobrej, Mierzyna oraz wielu innych miejscowości Pomorza Zachodniego.

Organizatorzy odwołują sobotni spływ kajakowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach wraz ze Stowarzyszeniem Ekologicznym „Łarpia” odwołuje zaplanowany na 20 sierpnia Wakacyjny Rodzinny Spływ Kajakowy.

rzeka Łarpia

na zdjęciu: Rzeka Łarpia, na której miał odbyć się spływ kajakowy

– W związku z katastrofą ekologiczną na Odrze oraz sygnałami, że na kolejnych odcinkach rzeki (rejon Widuchowej czy Gryfina) zauważono śnięte ryby, Wakacyjny Rodzinny Spływ Kajakowy zostaje odwołany – poinformował Wiesław Gaweł ze Stowarzyszenia Ekologicznego „Łarpia”.

Rozpoczynają się 58. Etapowe Regaty Turystyczne [zapowiedź]

Już w ten weekend rozpoczną się 58. Etapowe Regaty Turystyczne, które należą do największej imprezy w Polsce i na Bałtyku Południowym.

Marina Trzebież

na zdjęciu: Marina w Trzebieży

W dniach od 23 lipca do 31 lipa regaty rozgrywać będą się na akwenach Roztoki Odrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Pomorskiej, Morza Bałtyckiego oraz Zalewu Kamieńskiego.

Gala King Promotion Boxing Night [zapowiedź]

W sobotę, 9 lipca o godzinie 18.30 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się Gala King Promotion Boxing Night organizowana przez King Promotion oraz BKS Olimp Szczecin.

Policka Gala Ruchu

Podczas lipcowej gali odbędzie się siedem pojedynków zawodowych oraz 3 amatorskie, wśród których zaprezentuje się pięciu zawodników z Grupy King Promotion. Na Galę prosto ze Stanów Zjednoczonych przylatuje zawodnik Kownacki Promotion – Maciej Jóźwik.

XIV Policka Gala Ruchu [zapowiedź]

W sobotę, 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbędzie się XIV Policka Gala Ruchu organizowana przez Dorotę Zagórską-Maryś i Artura Zagórskiego.

Policka Gala Ruchu

W programie wydarzenia znalazły się wspólne ćwiczenia zumby, BPU, bachaty i jogi.

Zapraszamy na XIII Galę Ruchu dla Ingi Niedźwieckiej

Już w najbliższą sobotę na boisku przy ul. Szkolnej w Przęsocinie odbędzie się XIII Gala Ruchu dla Ingi Niedźwieckiej. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Wśród przygotowanych atrakcji nie zabraknie m.in. zajęć zumby, zajęć sportowych dla najmłodszych, przysmaków przygotowanych przez przęsocińskie Pierogary.

Zapraszamy na I Wirtualny Rajd Rowery – „Rowerem po zdrowie Ingi”

W najbliższy weekend odbędzie się I Wirtualny Rajd Rowerowy „Rowerem po zdrowie Ingi”, którego organizatorem jest grupa Rowerowe Police skupiająca rowerzystów i miłośników turystyki rowerowej z Gminy Police.

Aby wziąć udział w Rajdzie, wystarczy we wskazanym terminie wybrać się na wycieczkę rowerową oraz umieścić pod specjalnym postem Rowerowych Polic na Facebooku zdjęcie lub ślad trasy. Warunki uczestnictwa są dwa: trasa musi liczyć minimum 10 kilometrów oraz należy wpłacić dowolną kwotę pieniędzy na zbiórkę dla Ingi Niedźwieckiej, najlepiej przez specjalną skarbonkę Rowerowych Polic (https://www.siepomaga.pl/rowerowepolice).

W niedzielę startuje III Mierzyński Rajd Rowerowy

W najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się III Mierzyński Rajd Rowerowy, który wyruszy o godzinie 10.00 z terenu sportowo-rekreacyjnego „Mierzynianka”.

– Do udziału w rajdzie zapraszamy całe rodziny, a w sposób szczególny dzieci, które mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osoby dorosłej – zachęca Paweł Malinowski, organizator rajdu.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.