Zapraszamy na Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Jarosława Prymaczuka

W niedzielę, 29 września od godziny 13.00 na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach odbywać będzie się Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Jarosława Prymaczuka, chorującego na chłoniaka.

Lekarze w Polsce wyczerpali wszystkie możliwości skutecznego leczenia. Z pomocą przychodzi terapia protonowa w Monachium. Jej koszty są jednak na tyle duże, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie uda się jej sfinansować.

Organizatorzy „Koncerty Charytatywne” przygotowali podczas festynu moc atrakcji oraz liczne licytacje, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Jarosława Prymaczuka.

O godzinie 13.30 rozpocznie się mecz piłkarski z udziałem piłkarzy Pogoni Szczecin Portowcy Stars. Godzinę później dla publiczności wystąpi zespół Bloco Pomerania, który zaprezentuje gorące rytmy samby.

Na godzinę 16.00 zaplanowano ligowe spotkania Chemika Police z Kotwicą Kołobrzeg. W przerwie spotkania odbędzie się losowanie głównej nagrody loterii fantowej, która będzie trwała przez cały festyn.

Ponadto w programie wydarzenia stoiska, rozmaite pokazy, loterie, licytacje oraz strzyżenie męskie w wykonaniu rekordzisty Polski w strzyżeniu na czas – Daniela Trauta.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Jarosława Prymaczuka

Kiedy: 29 września, godzina 13.00

Gdzie: Stadion Miejski Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Siedlecka 2b

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda