reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 35 146 | Zgonów: 1 492 | Wyzdrowiało: 22 209


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 611 | Zgonów: 22

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 2 lipca 2020 roku, godzina: 10.37 | Kliknij i przeczytaj raport

Noworoczne Palenie Choinek już w ten weekend

W sobotę, 18 stycznia o godzinie 19.00 na polanie za Szkołą Podstawową odbędzie się coroczne palenie choinek pod hasłem „Zabierz swoją starą”.

Organizatorzy zachęcają, aby zabrać swoje lub porzucone przy komorach śmietnikowych drzewka bożonarodzeniowe.

Muzyczna Wigilia na Starym Mieście

W niedzielę, 15 grudnia na Starym Mieście odbędzie się Muzyczna Wigilia. Na plenerowej scenie wystąpią chóry, zespoły wokalne i artystyczne.

Na przygotowanych stoiskach handlowych będzie można zakupić świąteczne pamiątki i rękodzieło.

Dwudniowy Kiermasz Świąteczny w Przecławiu

Na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu w dniach od 7 do 8 grudnia odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Wystawcy dostępni będą w godzinach od 10.00 – 18.00.

W jego trakcie będzie można nabyć m.in. słodkie smakołyki, świąteczne ozdoby, ręcznie robioną biżuterię oraz domowe przetwory.

Zapraszamy na Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Jarosława Prymaczuka

W niedzielę, 29 września od godziny 13.00 na stadionie miejskim przy ul. Siedleckiej w Policach odbywać będzie się Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Jarosława Prymaczuka, chorującego na chłoniaka.

Lekarze w Polsce wyczerpali wszystkie możliwości skutecznego leczenia. Z pomocą przychodzi terapia protonowa w Monachium. Jej koszty są jednak na tyle duże, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie uda się jej sfinansować.

Strażacy z Tatyni zapraszają na festyn z okazji pożegnania lata

W sobotę, 14 września o godzinie 14.00 na boisku sołeckim w Tatyni odbędzie się festyn strażacki z okazji zakończenia lata.

Organizatorzy festynu, czyli Ochotnicza Straż Pożarna w Tatyni przygotowali liczne atrakcje, a wśród nich m.in.: kiełbaski z grilla, dmuchane zamki dla dzieci, gry i zabawy dla najmłodszych oraz pokazy strażackie.

Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC już w ten weekend

W najbliższy weekend (piątek i sobotę) – już po raz 12 – odbędzie się w Szczecinie Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni PYROMAGIC. W tym roku rywalizować będą drużyny z Malezji, Czech, Francji oraz Polski.

Impreza odbędzie się tradycyjnie na Wałach Chrobrego. Pokazy podzielone na dwa dni – po dwa każdego dnia. Pierwszy rozpoczynać się będzie o 22:20 – drugi zaś 23:00 (w piątek) i 23:15 (w sobotę). Każdy z nich potrwa 15 minut.

Zapraszamy do Dobrej na Różane Dożynki

W czwartek, 15 sierpnia na terenie boiska sportowego w Dobrej odbędą się Różane Dożynki. Wzorem lat ubiegłych imprezę poprzedzi msza święta w kościele w Dobrej.

W programie m.in. musztra paradna w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płot, pokazy ułańskie 12 Pułku Ułanów Podolskich, występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”. Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko, były lider zespołu Ivan & Delfin.