„Czas na EkoTrzebież” w ostatni weekend czerwca

Na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Plażowego w dniach od 29 do 30 czerwca odbywać będzie się impreza plenerowa „Czas na EkoTrzebież”.

Impreza odbędzie się w charakterze promocji polsko-niemieckiej oferty turystycznej oraz kulturalno-ekologicznej.

Letnie Kino Plenerowe w wakacje zawita do Polic

Dwa filmy - „Za jakie grzechy dobry Boże” oraz „Rozumiemy się bez słów” - obejrzeć będzie można podczas odbywającego się podczas wakacji w Policach Letniego Kina Plenerowego.

„Za jakie grzechy dobry Boże” wyświetlony zostanie 28 czerwca 2019 r. o godz. 22:00 w Parku Staromiejskim, natomiast 20 lipca 2019 r. o godz. 22:00 na Polanie za Szkołą Podstawową Nr 8 w Policach obejrzeć będzie można komediodramat „Rozumiemy się bez słów”.

Dziś startują Dni Morza_Sail Szczecin 2019 [program imprezy]

Ponad 20 różnej wielkości statków – tym m.in. hiszpański żaglowiec Juan Sebastian de Elcano oraz okręt Marynarki Wojennej OTR-M Lublin – obejrzeć będzie można w ten weekend w Szczecinie. Ruszają właśnie Dni Morza_Sail Szczecin 2019.

Dni Morza_Sail Szczecin 2019 to trzydniowa impreza plenerowa, która odbywać się będzie od 14 do 16 czerwca na szczecińskich Wałach Chrobrego oraz na Łasztowni. Na terenie imprezy organizatorzy przygotowali cztery strefy: Strefę Rozrywki, Strefę Gastronomii, Strefę Żaglowców oraz Strefę Dziecięcą.

Moc atrakcji podczas 7. Polsko-Niemieckiego Festiwalu Róż

W niedzielę, 16 czerwca już po raz siódmy odbędzie się Polsko-Niemiecki Festiwal Róż. Impreza podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się na boisku przy ul. Sportowej 7 w Dobrej.

Wydarzenie zainauguruje barwny korowód Królowej Róż, a tuż po nim odbędzie się uroczyste otwarcie Festiwalu przez wójta gminy Dobra oraz burmistrza Blankensee.

Piknik nad Odrą, czyli moc atrakcji na Wałach Chrobrego w Szczecinie

Już w najbliższy weekend na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się impreza plenerowa – Piknik nad Odrą, który ma charakter rodzinnego festynu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczeciński Piknik nad Odrą to jedna z najliczniej odwiedzanych imprez w Polsce.