Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy [zapowiedź]

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach od 9 do 11 grudnia. W jego trakcie przewidziano liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

na zdjęciu: Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Organizatorzy zapraszają m.in. na spektakle i koncerty, świąteczne karaoke, paradę z Reniferem Rudolfem, karuzelę wenecką i wiele innych atrakcji. Wstęp wolny.

Ambulansowy Pobór Krwi w Policach [zapowiedź]

Klub Honorowych Dawców Krwi w Policach zaprasza na kolejny ambulansowy pobór krwi, który odbędzie się w sobotę, 5 listopada w godzinach od 10.00 do 14.00.

Dzień Otwarty OSP Wołczkowo

na zdjęciu: Ambulansowy Pobór Krwi

Tym razem krwiobus zawita pod kościół parafii pw. Świętego Kazimierza Królewicza w Policach.

Dzień Otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie [zapowiedź]

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie odbędzie się dzień otwarty.

Dzień Otwarty OSP Wołczkowo

na zdjęciu: Dzień Otwarty OSP Wołczkowo

Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. zwiedzanie remizy, zapoznanie się ze sprzętem, z którym na co dzień pracują strażacy, a także obejrzeć wnętrza wozów strażackich. Dla uczestników przygotowany będzie również poczęstunek z grilla.

Zapraszamy chętnych do udziału w „Rodzinnej sobocie z questami” [zapowiedź]

W sobotę, 15 października odbędzie się „Rodzinna sobota z questami”.

TOEE w Zalesiu

na zdjęciu: Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu

– Organizowane przez nas wydarzenie to edukacyjna gra terenowa, łącząca w sobie elementy zabawy i nauki, w której udział będą brały całe rodziny – mówi Daria Zarzeczna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Piknik „Latająca Forteca z jeziora Stolsko” [zapowiedź]

Fundacja Rozwoju Regionalnego "Bielik" i Muzeum Motoryzacji i Wojskowości w Tanowie zapraszają w najbliższą sobotę na godzinę 11.00 nad jezioro Stolsko w Stolcu na Piknik.

Piknik Latająca Forteca z jeziora Stolsko

na zdjęciu: Latająca Forteca

Na plaży gminnej będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej amerykańskich lotników zestrzelonych nad jeziorem Stolsko w czerwcu 1944 roku.

Zapraszamy na Festyn Rodzinny Dzień Starego Miasta [zapowiedź]

Już w najbliższą sobotę, 17 września odbędzie się festyn rodzinny „Dzień Starego Miasta” organizowany wspólnie przez Radę Osiedla nr 2 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach.

Festyn Rodzinny Dzień Starego Miasta

na zdjęciu: Kościół w Niekłończycy

Impreza odbędzie się w godzinach od 11.00 do 15.00 na placu przy Urzędzie Miejskim w Policach.

Zapraszamy na dzień otwarty Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej

W najbliższą sobotę, 10 września odbędzie się dzień otwarty Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej.

Dzień Otwarty Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej

na zdjęciu: Kościół w Niekłończycy

Będzie można odwiedzić małych i dużych podopiecznych schroniska, dowiedzieć się o warunkach adopcji, skorzystać z porady behawiorysty oraz nieodpłatnie zaczipować psa lub kota.

Zapraszamy na Jarmark Odpustowy w Niekłończycy [zapowiedź]

W najbliższą niedzielę, 11 września na parkingu przy kościele w Niekłończycy odbędzie się jarmark odpustowy, który organizowany jest wspólnie przez cztery sołectwa z terenu gminy Police: Niekłończycę, Dębostrów, Uniemyśl i Drogoradz.

Jarmark Odpustowy w Niekłończycy

na zdjęciu: Kościół w Niekłończycy

W programie wydarzenia m.in.: wiejskie przysmaki i wyroby regionalne, przysmaki kulinarne i ciasta, loteria odpustowa oraz licytacje.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.