reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 25 177 | Zgonów: 1 127 | Wyzdrowiało: 12 410


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 552 | Zgonów: 19

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 05 czerwca 2020 roku, godzina: 10:02 | Kliknij i przeczytaj raport

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na „Impresje Muzyczne”

W niedzielę, 8 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się koncert „Impresje Muzyczne”, podczas którego wystąpią studenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy Nina Salamon i Dominik Franczuk.

Koncert poprzedzi wykład „Czym skorupka za młodu... czyli wskazówki o tym, jak zapakować dziecku walizkę emocji, by jako dorosłe mogło być szczęśliwe” znanej i cenionej prof. Iwony Wiśniewskiej – Salamon.

Kim są artyści?

Nina Salamon, urodziła się w Szczecinie. W roku 2015 ukończyła Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie w klasie śpiewu solowego w klasie mgr Iwony Górewicz, z oceną bardzo dobrą. Uzyskała stopień licencjata sztuki w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Jazzu, Dyrygowania i Edukacji Muzycznej. Brała udział w Mistrzowskim Kursie Dyrygowania prof. Tatiany Malyshevej w Bydgoszczy (2016), Zachodniopomorskich Warsztatach Chóralnych w Kołobrzegu (2018), Mistrzowskim Kursie Dyrygenckim Maestro Javiera Busto w Gdańsku (2019), Międzynarodowym Seminarium i Kursie Mistrzowskim „Deutsche Romantik” prowadzonym przez Wernera Pfaffa w Bydgoszczy (2019).

Dominik Franczuk, urodził w 1997 roku w Szczecinie. Student Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie fortepianu prof. Marii Murawskiej oraz Pawła Wakarecego. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku lat sześciu w klasie fortepianu Anny Gajewskiej, w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. Prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie. Po sześciu latach kontynuował naukę w klasie fortepianu Pawła Gorczyńskiego, w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

Kiedy: 8 grudnia, godzina 16.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - 15 zł / 10 zł -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda