reklama

Dwa koncerty z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W poniedziałek, 11 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędą się dwa koncerty z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Najpierw o godzinie 12.00 odbędzie się Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny. Koncert kierowany jest do dzieci, ich rodziców i dziadków angażując ich do aktywnego uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości.

Koncert poprowadzi Piotr Szkocki, natomiast akompaniować będzie Dariusz Skrobania. Wspólnie będą zachęcać zgromadzonych widzów do wspólnego śpiewania. Na scenie wystąpi również zespół PP66.

Na godzinę 17.00 zaplanowano z kolei koncert „Ułani, Ułani”, który rok rocznie cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności.

– Usłyszymy pieśni i arie operowe w wykonaniu Ewy Filipowicz – Kosińskiej, solistki związanej z Operą na Zamku w Szczecinie. Stworzony na ten wyjątkowy wieczór repertuar, prezentować będą także artyści z Chóru Kameralnego „Cantore Iuvenum” z polickiego MOK-u, pod dyrygenturą Julii Figiel – mówi Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Po wysłuchaniu pieśni patriotycznych artyści zaproszą publiczność do wspólnego śpiewania.

Kiedy: 11 listopada, godzina 12.00 i 17.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację