Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 3 503 | Zgonów: 73


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 99 | Zgonów: 2

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 04 kwietnia 2020 roku, godzina: 10:05 | Kliknij i zobacz aktualną sytuację

Spotkanie autorskie z warszawskimi reportażystkami radiowymi: Hanną Bogoryja-Zakrzewską i Katarzyną Błaszczyk

W najbliższy wtorek, 11 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się spotkanie z Hanną Bogoryja-Zakrzewską i Katarzyną Błaszczyk.

Obie wydały niedawno książkę "Zdarzyło się naprawdę. Opowieści reporterskie". Przelały na papier swoje najlepsze, wielokrotnie nagradzane radiowe reportaże. Podczas spotkania autorki opowiedzą o tym, jak powróciły do bohaterów swoich reportaży, będą anegdoty i kulisy pracy reporterskiej.

– W 2005 roku nagrano ukrytym mikrofonem i kamerą 53-letniego dziennikarza, który proponował 14-latce zakup telefonu w zamian za seks. Zgodziła się bez zastanowienia. Niedługo po tym kilka dziewczyn z przerażającą szczerością opowiedziało, dlaczego to robią i co z tego mają. Reportaż radiowy stał się inspiracją filmu pt. „Galerianki” – to historia opowiedziana w jednym z nagrodzonych reportaży.

Rozmowę poprowadzi Katarzyna Wolnik-Sayna z Radia Szczecin.

Dzień później reportażystki poprowadzą 4-godzinne warsztaty reporterskie dla dzieci i młodzieży. Będzie o robieniu ciekawych zdjęć, filmowaniu, pracy nad głosem i umiejętności ciekawego opowiadania. Warsztaty odbędą się również w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Spotkanie autorskie z Hanną Bogoryja-Zakrzewską i Katarzyną Błaszczyk

Kiedy: 11 lutego 2020 roku, godzina 18.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Prasowe