reklama

Zapraszamy na wernisaż wystawy Szymona Teluka do Galerii OBOK

W piątek, 22 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się wernisaż wystawy Szymona Teluka zatytułowany „Prezent od Nieuważności”.

Ekspozycja złożona jest z rysunków, ilustracji i obrazów komiksowych. Ma za zadanie być dialogiem pomiędzy pracami Szymona Teluka, które powstały jako komercyjne, na bazie pomysłów innych osób, a tymi w pełni autorskimi realizacjami.

Galeria OBOK zaprasza na wernisaż poplenerowy

Dziś o godzinie 17.00 w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbędzie się wernisaż poplenerowy.

Zaprezentowane prace są efektem Międzynarodowego Interdyscyplinarnego Pleneru Malarsko–Ceramiczno–Rzeźbiarskiego, który odbył się w Trzebieży.

Koncert „Na Mierzyńską nutę” na terenie rekreacyjno-sportowym w Mierzynie

W niedzielę, 29 sierpnia o godzinie 17.00 na terenie rekreacyjno-sportowym Mierzynianka w Mierzynie odbędzie się koncert Zespołu Folklorystycznego Mierzynianki zatytułowany „Na Mierzyńską nutę”.

W trakcie koncertu zespół zaśpiewa pieśni i przyśpiewki pozyskane od mieszkańców. Odbędzie się również prezentacja strojów Pyrzyckich pozyskanych w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Etno Polska 2021.

Już jutro wyjątkowy koncert „Sierpniowe Przełomy” na skwerze Jana Pawła II

Już jutro o godzinie 20.00 na skwerze Jana Pawła II w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert „Sierpniowe Przełomy”, który będzie nastrojową podróżą przez świat muzyki najsłynniejszych dzieł polskiej kinematografii.

W programie koncertu znajdą się, jak co roku, kompozycje wybitnych twórców muzyki filmowej, które zapisały się w pamięci kilku pokoleń wielbicieli polskiego kina. Zabrzmią m.in. takie tematy muzyczne jak wokaliza z filmu Romana Polańskiego „Dziewiąte wrota", autorstwa jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej Wojciecha Kilara.

We wrześniu na scenie polickiego MOKu wystąpi Paweł Domagała

W czwartek, 23 września o godzinie 19.00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wystąpi Paweł Domagała.

Artystę można kojarzyć z występów na dużym ekranie. Zagrał m.in. w: „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”. Na swoim koncie ma już trzy albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, lata później „1984” i w ostatnim roku – album „Wracaj”.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na kolejny koncert w ramach MOKarte

Po tygodniowej przerwie Miejski Ośrodek Kultury w Policach rozpoczyna sierpniową część cyklu MOKarte koncertem czołowego zespołu flamenco w Polsce.

Viva Flamenco założone w 1992 roku przez gitarzystę Michała Czachowskiego to barwna i egzotyczna grupa, której muzyka jest wyrafinowaną mieszanką tradycyjnego i współczesnego flamenco, inspirowanego kulturą indyjską, arabską oraz jazzem. Instrumentarium zespołu to gitary oraz tradycyjne instrumenty etniczne. Poza mistrzowską grą muzyków, elementami widowiska są ekspresyjny taniec i oryginalne, plastyczne stroje.