Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama

Czesław Mozil wystąpi w Policach. Zaprezentuje swój nowy repertuar [zapowiedź]

Czesław Mozil to ceniony twórca, który dał się poznać polickiej publiczności jako charyzmatyczny artysta, którego muzyka wzrusza i skłania do refleksji, a niejednokrotnie również bawi i zaskakuje.

Czesław Mozil wystąpi w Policach

na zdjęciu: Grafika promująca koncert Czesława Mozila

Muzyk w przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, prowokując ich do przemyśleń swoimi niezwykle celnymi komentarzami do bieżących spraw. Niejednokrotnie porusza tematy trudne, społecznie ważne i wielowątkowe, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie sposób. Jego oryginalny styl da się wychwycić zarówno w warstwie brzmieniowej, jak i językowej tworzonych kompozycji.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert noworoczny do Hotelu Dobosz [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zgodnie z tradycją również i w tym roku organizuje noworoczny koncert zatytułowany „Karnawał wenecki”.

Koncert Noworoczny

na zdjęciu: Maska wenecka

W związku z tym, że siedziba polickiego MOK-u przechodzi gruntowną przebudowę, koncert odbędzie się 22 stycznia o godzinie 17.00 w Hotelu Dobosz w Policach.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na magiczne warsztaty bożonarodzeniowe.

Warsztaty Świąteczne

na zdjęciu: Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe

– Gwarantujemy świąteczny nastrój, przyjazną atmosferę i kreatywnie spędzony czas – mówi Daria Zarzeczna z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Powiat Policki zaprasza na Powiatowe Obchody Dnia Seniora

W najbliższą sobotę w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędą się Powiatowe Obchody Dnia Seniora.

Koncert z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Seniora

na zdjęciu: Sobotni koncert odbędzie sie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Policach

Powiat Policki zaprasza na koncert „Tych lat nie odda nikt”, podczas którego zgromadzona publiczność będzie mogła wysłuchać Jacka Wójcickiego, Julię Kożuszek, Ireneusza Miczka, Justynę Bacz oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego.

Zapraszamy na koncert patriotyczny „Ułani, ułani” [zapowiedź]

Coroczny koncert z okazji obchodów święta niepodległości „Ułani, ułani” połączony ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych, tak jak informowaliśmy, odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Koncert Ułani, ułani

na zdjęciu: Grafika promująca koncert "Ułani, ułani"

Gospodarzami tegorocznych obchodów będą burmistrz Polic, starosta policki oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Zapraszamy na prelekcję historyczną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach” [zapowiedź]

Biblioteka im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach – Dział Regionalny oraz historyk Bartosz Sitarz zapraszają zainteresowanych historią regionu na prelekcję historyczną zatytułowaną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach”.

Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

na zdjęciu: Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Regionalne spotkania z ludźmi z pasją…”. Na spotkaniu zostaną przedstawione wyniki badań m.in. na podstawie dokumentów ze zbiorów Archiwum Państwowego w Szczecinie.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim, półfinalistą siódmej edycji The Voice of Poland.

Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

na zdjęciu: Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Warsztaty wokalne, kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzone będą indywidualnie lub w grupach, w zależności od personalnych preferencji uczestników.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach na wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego [zapowiedź]

Wielkimi krokami zbliża się wernisaż ilustracji prasowych rysownika Pawła Kuczyńskiego, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego

na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Paweł Kuczyński to urodzony w Szczecinie w 1976 roku, uznany w świecie rysownik satyryczny, który za swoje znakomite ilustracje, komentujące otaczającą nas rzeczywistość, został uhonorowany rekordową liczbą nagród w konkursach na całym świecie.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.