Policki Festiwal Komedii 2020: Repertuar

Cztery spektakle zobaczą widzowie w organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury – Polickim Festiwalu Komedii.

We wtorek, 24 marca na deskach polickiego MOKu wystawiona zostanie spektakl „Modliszka” w reżyserii Michała Janickiego. Małżeńskie perypetie pary po rozwodzie. Instruktażowe dla kobiet, ostrzegawcze dla mężczyzn. Zabawne, inteligentne, błyskotliwe dialogi, niepozbawione głębszej refleksji w wykonaniu czołowych aktorów scen szczecińskich Olgi Adamskiej i Michała Janickiego.

Rozmaite warsztaty i projekcje filmowe dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych

Wzorem lat ubiegłych Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych.

Każdego dnia odbywać będą się różnego rodzaju warsztaty. Wśród nich m.in.: warsztaty reporterskie, warsztaty fotograficzne, robotyka, warsztaty wokalne i warsztaty cyrkowe. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać się na dowolnie wybrane w recepcji Miejskiego Ośrodka Kultury. Warsztaty rozpoczynać będą się o godzinie 10.00.

Zapraszamy na wystawę Doroty Wojciechowskiej-Danek

W piątek, 7 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się wystawa Doroty Wojciechowskiej-Danek.

Podczas wystawy będziemy mogli prześledzić proces powstawania ilustracji. Przyjrzeć się rysunkom przed obróbka cyfrową a efekt końcowy odnaleźć w gotowej publikacji.

Lions Club zaprasza na Bal Charytatywny do Hotelu Dobosz

Lions Club Police zaprasza na Biesiadę Charytatywną, która odbędzie się 31 stycznia w Hotelu Dobosz w Policach.

Podczas tegorocznego balu zbierane będą środki na działalność Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów, rehabilitację Zuzi oraz rekonstrukcję i operację ucha i twarzoczaszki Mai.

Zimowe Prezentacje Taneczne 2020

Podczas tegorocznych Zimowych Prezentacji Tanecznych, które co roku odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, zaprezentują się tancerze z Polski, Ukrainy oraz Niemiec.

Ponad dwugodzinny koncert będzie prezentacją różnych stylów, umiejętności, wspaniałych choreografii wielu ciekawych formacji tanecznych. Koncert finałowy zaplanowany na 25 stycznia (godzina 16.00), poprzedzą warsztaty taneczne, które zaplanowane zostały w dniach od 23 do 26 stycznia.

Na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Wojciech Pszoniak

W najbliższą sobotę, 18 stycznia o godzinie 19.00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbędzie się monodram w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka.

Wyreżyserowana przez Michała Kwiecińskiego sztuka pokazywana już była w kilkudziesięciu krajach na świecie. Prowokuje do dyskusji i stawia wiele pytań dotyczących relacji nauczyciel – uczeń.

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Policach ze swoim nowym programem

31 stycznia 2020 roku na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wystąpi kabaret Paranienormalni, który zaprezentuje program zatytułowany „Z humorem czeba żyć”.

Kabareciarze w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością.Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na „Impresje Muzyczne”

W niedzielę, 8 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się koncert „Impresje Muzyczne”, podczas którego wystąpią studenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy Nina Salamon i Dominik Franczuk.

Koncert poprzedzi wykład „Czym skorupka za młodu... czyli wskazówki o tym, jak zapakować dziecku walizkę emocji, by jako dorosłe mogło być szczęśliwe” znanej i cenionej prof. Iwony Wiśniewskiej – Salamon.