reklama

reklama
reklama

Zapraszamy na prelekcję historyczną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach” [zapowiedź]

Biblioteka im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach – Dział Regionalny oraz historyk Bartosz Sitarz zapraszają zainteresowanych historią regionu na prelekcję historyczną zatytułowaną „Społeczność Greków i Macedończyków w Policach”.

Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

na zdjęciu: Społeczność Greków i Macedończyków w Policach

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Regionalne spotkania z ludźmi z pasją…”. Na spotkaniu zostaną przedstawione wyniki badań m.in. na podstawie dokumentów ze zbiorów Archiwum Państwowego w Szczecinie.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty wokalne z Damianem Rybickim, półfinalistą siódmej edycji The Voice of Poland.

Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

na zdjęciu: Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Warsztaty wokalne, kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzone będą indywidualnie lub w grupach, w zależności od personalnych preferencji uczestników.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach na wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego [zapowiedź]

Wielkimi krokami zbliża się wernisaż ilustracji prasowych rysownika Pawła Kuczyńskiego, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Wernisaż prac Pawła Kuczyńskiego

na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Paweł Kuczyński to urodzony w Szczecinie w 1976 roku, uznany w świecie rysownik satyryczny, który za swoje znakomite ilustracje, komentujące otaczającą nas rzeczywistość, został uhonorowany rekordową liczbą nagród w konkursach na całym świecie.

Zapraszamy na casting do projekt Disney Dzieciom [zapowiedź]

Już w przyszłym tygodniu rusza casting do legendarnych dźwięków muzyki Disney'a. Organizatorzy zapraszają na przesłuchania do projektu dzieci i młodzież z gminy Dobra.

Disney Dzieciom

na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Wybrani w wyniku przesłuchań młodzi artyści wezmą udział w bezpłatnych warsztatach musicalowych przygotowujących ich do finałowego koncertu, które poprowadzi charyzmatyczna aktorka scen dramatycznych i musicalowych – Sylwia Różycka oraz znakomita choreografka i tancerka – Dominika Wójcikiewicz.

Marina Trzebież zaprasza na koncert szantowy zespołu The Nierobbers

W najbliższy piątek na terenie trzebieskiej Mariny odbędzie się koncert szantowy dedykowany powrotowi Jachtu Ulysses na oceany. Początek o godzinie 20.00.

Marina Trzebież

na zdjęciu: Marina Trzebież

Na scenie wystąpi zespół The Nierobbers poruszający się w klimacie piosenki turystycznej i poetyckiej.

W sobotę na deskach polickiego MOKu wystąpi Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni [zapowiedź]

W sobotę, 11 czerwca o godiznie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".

Niebanalne kadry codzienności. Wystawa fotografii Bogdana Dziworskiego w Galerii OBOK [zapowiedź]

Subiektywne spojrzenie na polskie społeczeństwo w drugiej połowie XX wieku na 42 klatkach, to zbiór syntetyzujący dorobek twórczy Bogdana Dziworskiego z kilku dekad. Wernisaż wystawy f/5.6 odbędzie się 13 maja 2022 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Kadr Bogdana Dziworskiego

Wystawę f/5.6 zorganizowaną przez Leica 6x7 Gallery Warszawa, której kuratorem jest Rafał Łochowski, do polickiego MOK-u sciągnął Tomasz Łój, kierownik Galerii OBOK.

Premiera filmu Pieśń Bielika w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zapowiedź]

W Szczecinie powstają nie tylko dokumenty, reportaże i coraz częściej pełnometrażowe filmy fabularne. Dzięki Zachodniopomorskiemu Funduszowi Filmowemu Pomerania możemy na dużym ekranie obejrzeć także ambitne produkcje artystyczne, wybiegające poza tradycyjne formy filmowe.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Już 12 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się premiera produkcji współfinansowanej przez fundusz. Pieśń Bielika to najnowszy film Piotra Bińka, w którym zagrał między innymi Lech Dyblik – popularny i lubiany aktor, znany między innymi z produkcji Wojtka Smarzowskiego i roli Badury w serialu „Kiepscy”.