Menu

Zapraszamy na Festiwal Komedii do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na Festiwal Komedii. W dniach od 18 do 25 marca na policzan czeka cykl czterech spektakli komediowych. Każdy z nich to gwarancja dobrej zabawy!

W poniedziałek, 18 marca, na deskach polickiego MOK-u wystąpią aktorzy Teatru Kortez w sztuce z nutką erotyzmu pt. Wiwisexia autorstwa Tomasza Jachimka. Dzień później na miłośników teatralnego humoru czekać będzie „Alibi od zaraz”w reżyserii Marcina Sławińskiego, wystawiona przez aktorów Teatru Capital. Jej autorem jest Jean Poiret, a na język polski przełożyła ją Irma Helt. W niedzielę natomiast Marek Bielecki wystąpi w sztuce z gatunku „media one man show” pt. „Śmierć youtubera”. Na ostatni dzień festiwalu, 25 marca, Miejski Ośrodek Kultury przygotował „Kolację pożegnalną” Teatru Komedia. W obsadzie tej sztuki autorstwa De Alexandre’a de la Patellière’a i Matthieu Delaporte’a znajdziemy trzy sławne nazwiska — Małgorzatę Foremniak, Janusza Chabiora oraz Piotra Gąsowskiego.

Początek wszystkich spektakli zaplanowano na godzinę 19:00.

Ceny biletów:

1) Wiwisexia – 40 i 50 zł
2) Alibi od zaraz – 70 i 80 zł
3) Śmierć youtubera – 30 i 40 zł
4) Kolacja pożegnalna – 70 i 80 zł.

Można również zakupić karnet na cały festiwal w cenie 180 zł (bilet ulgowy) i 210 zł (bilet normalny). Bilety oraz karnety są do kupienia w recepcji MOK-u.

Kiedy: 18 - 25 marca, godzina 19.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: od 40 zł do 80 zł za poszczególny spektakl

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan BrodaZOBACZ TAKŻE:Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją