Menu

WOŚP zagra dla dzieci małych i bez focha

  • Gracjan Broda

Już tylko kilka dni dzieli nas od 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych w akcję włącza się Miejski Ośrodek Kultury w Policach, który przygotował mnóstwo atrakcji dla policzan.

Już od godziny 12.00 na scenie występować młodzi artyści, a wśród nich m.in. Formacja Wokalna PP66, ALMAS Belly Dance, Compania Baletowa oraz Replay Dance Studio.

Swoje umiejętności zaprezentują również zawodnicy Centrum Sportów Walki Energy Gold Team Police.

O godzinie 17.30 publiczność bawić będzie Kabaret Rewers, który jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego.

Przez cały dzień na scenie polickiego MOK-u prowadzone będą licytacje m.in. koszulek i gadżetów Fundacji WOŚP, kubków, karnetów i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów.

Tradycyjnie już w holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach rozstawione zostaną stoiska z rękodzielnictwem, wypiekami czy malowaniem twarzy.

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą zbierane środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kiedy: 13 stycznia 2019 roku, godzina 12.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały PrasoweZOBACZ TAKŻE:Komentarze  

 
#1 Ludmiła 2019-01-08 21:07
Zastanawiam się jak to możliwe, by przez tyle lat grania Orkiestry WOŚP w MOKu nie można było zaprosić jakieś fajnej kapeli rockowej znanej szerszej publiczności? Myślę, że jest to możliwe, tylko brak chęci. A szkoda, bo na dobry zespół przyszło by więcej ludzi, co przełożyło by się na pieniądze wrzucane do puszki.
Cytować
 
 
#2 brawoja 2019-01-09 23:07
Raczej szkoda kasy na wywalanie parunastu tysięcy na kapele. chyba ze chcieliby zagrac za darmo. dla nich to żniwa w wosp, bo chwile zagraja i kase wezmą.
Cytować
 
 
#3 Ludmiła 2019-01-10 13:22
W WOŚP obowiązuje zasada: „Gram w Finale - nie biorę kasy”. Więc chyba raczej chodzi o dobrą organizację, nic innego!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją