Menu

Zapraszamy na Rodzinny Festyn Charytatywny dla Marcina Smolińskiego

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się Rodzinny Festyn Charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Marcina Smolińskiego z Niekłończycy.

Festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. W jego trakcie odbędą się koncerty polickich muzyków. Na scenie polickiego MOK-u wystąpią m.in. zespół CORD, Less, W DeHe, Edyta Nitkiewicz oraz soliści Stowarzyszenia „Dźwięki Polic”.

Na gości czekać będą domowe wypieki, wiejska chata, a także możliwość jazdy na quadach, przejażdżka zabytkowymi autami i wiele innych atrakcji.

Nie lada gratką będzie możliwość zobaczenia panoramy Polic z wysokości 62 metrów. Na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach ustawiony będzie najnowocześniejszy podnośnik w Europie Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police.

Tradycyjnie odbędą się licytacje gadżetów sportowych oraz voucherów. Do wylicytowania będzie m.in. koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego oraz wiele innych.

Marcin Smoliński ma 43 lata, żonę i dwoje dzieci. Od 2014 roku walczy z guzem glejowym mózgu. Jedynym ratunkiem jest protonoterapia skojarzona z chemioterapią w Niemczech. Jej koszt to 30 tysięcy euro.

Wspólnie pomóżmy Marcinowi wygrać z guzem mózgu.

Kiedy: 16 września, godzina 14.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaZOBACZ TAKŻE:Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją