Menu
reklama:

Koncerty „Ułani, Ułani” w ramach 100-rocznicy odzyskania niepodległości

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach, z okazji 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotował kilka imprez kulturalnych upamiętniających te jakże ważne wydarzenie w historii naszego kraju.

W sobotę, 10 listopada odbędzie się koncert „Ułani, Ułani” – Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny. Wydarzenie to skierowane jest do całych rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych policzan.

Czytaj więcej: Koncerty „Ułani, Ułani” w ramach 100-rocznicy odzyskania niepodległości

Wystawa fotografii ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego zagości w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotowuje wystawę fotograficzną, ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego, która będzie dostępna od 11 listopada.

– To jest niezwykły projekt, który został zainicjowany w 2010 roku – mówi Tomasz Łój, kierownik galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Czytaj więcej: Wystawa fotografii ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego zagości w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpi w Policach!

  • Gracjan Broda

20 listopada w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert legendarnego zespołu Śląsk dla Niepodległej, w ramach obchodów 100-rocznicy odzyskania niepodległości.

Kolekcja najbardziej znanych i najpiękniejszych pieśni patriotycznych, które w narodowej tradycji towarzyszą uroczystościom państwowym, wojskowym oraz rocznicom najważniejszych wydarzeń historycznych.

Czytaj więcej: Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” wystąpi w Policach!

Honorowi Dawcy Krwi zapraszają na festyn rodzinny

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 30 września Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Klub HDK im. H.Dunant’a przy Grupie Azoty Police, zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się na przystani żeglarskiej przy ul. Konopnickiej w Policach.

– Celem organizacji pikniku jest integracja środowiska honorowych krwiodawców oraz ich rodzin, a także szerzenie idei krwiodawstwa wśród dzieci i młodzieży – mówi Paweł Fiałkowski, prezes Stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Honorowi Dawcy Krwi zapraszają na festyn rodzinny

Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”

  • Gracjan Broda

W sobotę, 8 września na placu u zbiegu ulic Roweckiego i 1 Maja odbędzie się Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się m.in.: konkursy sportowe z nagrodami dla dzieci, animacje dla dzieci, bezpłatna wata cukrowa oraz lody, a także malowanie twarzy i bańki mydlane. Wspólną zabawą z najmłodszymi uczestnikami festynu zajmie się klaun Tomi.

Czytaj więcej: Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją