Menu

Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje Tydzień Komedii w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje tegoroczny Festiwal Komedii, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Teatr Korez zaprasza na „Wiwisexię” – niezwykle zabawną terapię małżeńską. To komedia przepełniona humorem i nutką erotyzmu. Inteligentna komedia Tomka Jachimka to niezawodny sposób na małżeńskie kryzysy. I nie tylko...

Czytaj więcej: Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje Tydzień Komedii w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W sobotę zagramy dla Martyny i Michała! VIII Koncert Charytatywny tuż tuż [wideo]

  • Gracjan Broda

16 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się VIII Koncert Charytatywny. W tym roku pieniądze zbierane będą na leczenie i rehabilitację dwójki siedemnastolatków – Martyny i Michała. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Kartanowiczem, Piotrem Kołackim i Andrzejem Rogowskim – organizatorami Koncertów Charytatywnych.

Koncert Charytatywny to doskonała okazja aby wylicytować wyjątkowe rzeczy – np. koszulki z podpisami znanych sportowców. Zapraszamy do udziału i wsparcia.

Czytaj więcej: W sobotę zagramy dla Martyny i Michała! VIII Koncert Charytatywny tuż tuż [wideo]

Wyjątkowa wystawa prac Tomasza Panka w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Cyfrowe obrazy przedstawiające postapokaliptyczny Szczecin po wojnie atomowej, satyryczne rysunki „Mało Szczegółowego Przewodnika po Szczecinie”, a także kadry z nawiązującego do historii „Rzeźnika z Niebuszewa” komiksu „Rzeźnik” będzie można obejrzeć w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Wernisaż „Szczecin Miasto Obok Polic” odbędzie się 1 marca br. o godzinie 19:00 w Galerii OBOK w polickim MOK-u. Podczas wystawy pochodzący z Gryfic autor zaprezentuje swoje trzy podejścia do tematyki Szczecina w swojej twórczości. Niespełna 30-letni artysta wciąż nie może zdecydować się na jedną z tych dróg. Najbardziej znany wśród szczecinian jest udostępniany w internecie „Mało Szczegółowy Przewodnik po Szczecinie”, będący komentarzem autora do bieżących wydarzeń w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej: Wyjątkowa wystawa prac Tomasza Panka w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

To już ósmy Koncert Charytatywny! Tym razem gramy dla Martyny i Michała! [plakat]

  • Gracjan Broda

Już za niespełna miesiąc po raz ósmy w Policach odbędzie się Koncert Charytatywny. Tym razem zebrane w jego trakcie pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dwojga 17-latków: Martyny i Michała.

VIII Koncert Charytatywny odbędzie się 16 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na scenie wystąpią: Kemot, W Dechę, Edyta Nitkiewicz oraz Bloco Pomerania. Nie zabraknie też licytacji, a w holu MOK-u sprzedawane będą m.in. wypieki, jak również kawa i herbata.

Czytaj więcej: To już ósmy Koncert Charytatywny! Tym razem gramy dla Martyny i Michała! [plakat]

Bal Charytatywny dla 13-letniej Mai cierpiącej na padaczkę lekooporną

  • Gracjan Broda

Stowarzyszenie My w Gminie Dobra już po raz trzeci organizuje Bal Charytatywny. Tym razem zbierane będą środki na rzecz 13-letniej Mai Wójcik z Bezrzecza, zmagającej się z padaczką lekooporną.

– Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się w drugim miesiącu życia. Bezpośrednio po podaniu szczepionki, jednak przeprowadzone wkrótce badania i obserwacje nie przyniosły żadnych niepokojących wieści – mówi Magdalena Wójcik, mama Mai.

Czytaj więcej: Bal Charytatywny dla 13-letniej Mai cierpiącej na padaczkę lekooporną

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją