Menu
reklama:

Spektakl „Misterium Męki Pańskiej” już w sobotę w Policach – Jasienicy

  • Gracjan Broda

Już w najbliższą sobotę ruiny poaugustiańskiego klasztoru w Policach – Jasienicy będą sceną wydarzeń z ostatnich godzin życia Jezusa. Jasienicka parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Policach i Szkołą Podstawową nr 6 w Policach – Jasienicy, po raz siódmy organizuje Misterium Męki Pańskiej.

Reżyserem spektaklu jest Dorota Piekarska. W inscenizacji weźmie udział około 120 aktorów – amatorów, wśród których nie zabraknie znanych postaci polickiego życia społecznego, jak również całych rodzin, dzieci i młodzieży z Polic i okolic. Podobnie jak w latach poprzednich w rolę Jezusa wcieli się Bartłomiej Przybył. Za oprawę muzyczną odpowiada Piotr Broda.

Czytaj więcej: Spektakl „Misterium Męki Pańskiej” już w sobotę w Policach – Jasienicy

Mario Bischin wystąpi podczas XII Polickich Targów Gospodarczych [plakat]

  • Gracjan Broda

W dniach od 6 do 7 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach już po raz dwunasty odbędą się Polickie Targi Gospodarcze.

Targom podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będą występy sceniczne. Na targowej scenie zaprezentują się m.in. przedszkolaki z polickich przedszkoli, a także zespoły zrzeszone w ramach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Czytaj więcej: Mario Bischin wystąpi podczas XII Polickich Targów Gospodarczych [plakat]

Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje Tydzień Komedii w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje tegoroczny Festiwal Komedii, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Teatr Korez zaprasza na „Wiwisexię” – niezwykle zabawną terapię małżeńską. To komedia przepełniona humorem i nutką erotyzmu. Inteligentna komedia Tomka Jachimka to niezawodny sposób na małżeńskie kryzysy. I nie tylko...

Czytaj więcej: Spektakl „Wiwisexia” Tomka Jachimka zainauguruje Tydzień Komedii w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W sobotę zagramy dla Martyny i Michała! VIII Koncert Charytatywny tuż tuż [wideo]

  • Gracjan Broda

16 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się VIII Koncert Charytatywny. W tym roku pieniądze zbierane będą na leczenie i rehabilitację dwójki siedemnastolatków – Martyny i Michała. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Kartanowiczem, Piotrem Kołackim i Andrzejem Rogowskim – organizatorami Koncertów Charytatywnych.

Koncert Charytatywny to doskonała okazja aby wylicytować wyjątkowe rzeczy – np. koszulki z podpisami znanych sportowców. Zapraszamy do udziału i wsparcia.

Czytaj więcej: W sobotę zagramy dla Martyny i Michała! VIII Koncert Charytatywny tuż tuż [wideo]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją