Menu
reklama:
reklama:
reklama:
reklama:
reklama:
reklama:
reklama:
reklama:

Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”

  • Gracjan Broda

W sobotę, 8 września na placu u zbiegu ulic Roweckiego i 1 Maja odbędzie się Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się m.in.: konkursy sportowe z nagrodami dla dzieci, animacje dla dzieci, bezpłatna wata cukrowa oraz lody, a także malowanie twarzy i bańki mydlane. Wspólną zabawą z najmłodszymi uczestnikami festynu zajmie się klaun Tomi.

Czytaj więcej: Festyn Spółdzielczy z okazji 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”

Mietek Szcześniak będzie promował płytę „Nierówni” w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

W piątek, 14 września o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert Mieczysława Szcześniaka, podczas którego artysta będzie promował płytę „Nierówni”.

Płyta „Nierówni” zawiera 11 wierszy ks. Jana Twardowskiego, do których Mietek Szcześniak skomponował muzykę.

Czytaj więcej: Mietek Szcześniak będzie promował płytę „Nierówni” w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Zapraszamy na Rodzinny Festyn Charytatywny dla Marcina Smolińskiego

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się Rodzinny Festyn Charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Marcina Smolińskiego z Niekłończycy.

Festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. W jego trakcie odbędą się koncerty polickich muzyków. Na scenie polickiego MOK-u wystąpią m.in. zespół CORD, Less, W DeHe, Edyta Nitkiewicz oraz soliści Stowarzyszenia „Dźwięki Polic”.

Czytaj więcej: Zapraszamy na Rodzinny Festyn Charytatywny dla Marcina Smolińskiego

Sołtysiada i biesiada już w ten weekend w Pilchowie

  • Gracjan Broda

W sobotę, 1 września od godziny 12.00 na boisku w Pilchowie odbędzie się impreza pod nazwą „Sołtysiada i Biesiada”, skierowana do sołectw z terenu gminy Police, mająca charakter integracyjny.

Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody sportowe pomiędzy sołectwami. W jej trakcie przewidziano wiele atrakcji dla mieszkańców sołectw.

Czytaj więcej: Sołtysiada i biesiada już w ten weekend w Pilchowie

Jarmark Augustiański już w ten weekend w Policach-Jasienicy

  • Gracjan Broda

Historyczny obóz wojskowy, prezentacja uzbrojenia, rekonstrukcje walk, pokazy sokolnictwa, rzemiosła i tradycyjnej kuchni – te i inne atrakcje, będące swego rodzaju podróżą w czasie, przygotowali w tym roku organizatorzy XII Jarmarku Augustiańskiego. Impreza odbędzie się 25 sierpnia w ruinach klasztoru w Policach-Jasienicy.

Jarmark Augustiański rozpocznie się w samo południe paradą ulicami miasta uczestników w historycznych strojach. Oprócz wymienionych historycznych punktów programu nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, na które w „Zagrodzie Gniewka“ czekać będzie plac gier i zabaw. Na stoiskach zobaczyć można będzie wyroby rękodzielnicze, m.in. rzeźby w drewnie, wyroby bursztyniarskie i srebro, malarstwo na szkle, frywolitki, decoupage i wiele innych. Chętni będą mogli sprawdzić się w pieczeniu podpłomyków oraz w wytwarzaniu wyrobów ceramicznych.

Czytaj więcej: Jarmark Augustiański już w ten weekend w Policach-Jasienicy

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją