Menu
reklama:
reklama:

WOŚP zagra dla dzieci małych i bez focha

  • Gracjan Broda

Już tylko kilka dni dzieli nas od 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych w akcję włącza się Miejski Ośrodek Kultury w Policach, który przygotował mnóstwo atrakcji dla policzan.

Już od godziny 12.00 na scenie występować młodzi artyści, a wśród nich m.in. Formacja Wokalna PP66, ALMAS Belly Dance, Compania Baletowa oraz Replay Dance Studio.

Czytaj więcej: WOŚP zagra dla dzieci małych i bez focha

Sylwestrowa Noc z gwiazdami programu Twoja Twarz brzmi znajomo na Jasnych Błoniach w Szczecinie

  • Gracjan Broda

Nie wybierasz się na imprezę Sylwestrową? Chcesz ją spędzić przed telewizorem? Na Jasnych Błoniach w Szczecinie, podczas Nocy Sylwestrowej na specjalnie przygotowanej scenie zagrają gwiazdy najpopularniejszego show muzycznego w Polsce – „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Agnieszka Twardowska, Maria Tyszkiewicz, Honorata Skarbek oraz Marek Kaliszuk, Mariusz Totoszko czy Michał Rudaś już od godziny 22:00 umilą publiczności wejście w Nowy Rok!

Czytaj więcej: Sylwestrowa Noc z gwiazdami programu Twoja Twarz brzmi znajomo na Jasnych Błoniach w Szczecinie

Noworoczna Gala Piosenki Polskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na widowisko muzyczne w wykonaniu Teatru Broadway, które odbędzie się 6 stycznia o godzinie 17.00 w sali kinowej.

Noworoczna Gala Piosenki Polskiej barwnie łączy śpiew, taniec i aktorstwo. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarczy widzom doskonałej rozrywki.

Czytaj więcej: Noworoczna Gala Piosenki Polskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Wernisaż wystawy fotografii Jakuba Kaski w TOEE w Zalesiu

  • Gracjan Broda

W czwartek, 6 grudnia o godzinie 18.00 w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Pejzaż aktyniczny” autorstwa fotografa Jakuba Jana Kaski.

– Cykl „Pejzaż aktyniczny” to początek realizacji mojego marzenia sprzed kilku lat. To próba pójścia w ślady niestrudzonych XIX-wiecznych fotografów pejzażystów i zmierzenia się z trudami fotografowania w terenie, stosując tak chimeryczną technikę, jak mokra metoda kolodionowa z 1851 roku – mówi autor.

Czytaj więcej: Wernisaż wystawy fotografii Jakuba Kaski w TOEE w Zalesiu

Koncerty „Ułani, Ułani” w ramach 100-rocznicy odzyskania niepodległości

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach, z okazji 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotował kilka imprez kulturalnych upamiętniających te jakże ważne wydarzenie w historii naszego kraju.

W sobotę, 10 listopada odbędzie się koncert „Ułani, Ułani” – Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny. Wydarzenie to skierowane jest do całych rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych policzan.

Czytaj więcej: Koncerty „Ułani, Ułani” w ramach 100-rocznicy odzyskania niepodległości

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją