Menu

Ponad 20 tysięcy złotych zebrano podczas III Balu Charytatywnego w Lubieszynie [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Po raz trzeci Stowarzyszenie My w Gminie Dobra zorganizowało Bal Charytatywny w lubieszyńskim hotelu Sens. Po pomocy dla Victorii i małej Frani tym razem z pomocą członkowie Stowarzyszenia ruszyli 13-letniej Mai Wójcik. Udział w imprezie wzięło ponad 140 osób.

W trakcie balu umiejętności gry na skrzypcach zaprezentowała Mona Violin, która zaprezentowała największe hity muzyki dyskotekowej w specjalnych aranżacjach. Tuż po niej dla gości III Balu Charytatywnego zaśpiewała 13-letnia Elena Ewangelopulu, uczestniczka The Voice Kids z drużyny Cleo.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się zorganizować kolejny bal i tym samym wesprzeć Maję – powiedziała Magdalena Zagrodzka, prezes Stowarzyszenia My w Gminie Dobra.

Główną atrakcję poza samą zabawą i występami artystycznymi, stanowiły liczne licytacje. Goście balu hojnie wsparli zbiórkę środków na leczenie 13-letniej Mai. Udało się zebrać 20 tysięcy złotych, a to jeszcze nie koniec, bowiem część przekazanych voucherów i gadżetów zostanie wylicytowana w internecie.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaZOBACZ TAKŻE:Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją