Menu
reklama:
reklama:

Koncert kolęd uczniów Szkoły Muzycznej TOSCA [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

We wtorkowe popołudnie w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbył się wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej TOSCA.

Ze sceny polickiego MOK-u wybrzmiały najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy. Zgromadzona publiczność mogla wysłuchać utworów granych m.in. na fortepianie, skrzypcach czy gitarze.

Czytaj więcej: Koncert kolęd uczniów Szkoły Muzycznej TOSCA [zdjęcia]

Muzyczna Wigilia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W minioną sobotę w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach odbyła się Muzyczna Wigilia, podczas której wystąpił Chór Cantore Iuvenum pod dyrekcją Julii Figiel.

W trakcie koncertu wybrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy. Zgromadzona w sali publiczność chętnie dołączała do wspólnego kolędowania.

Czytaj więcej: Muzyczna Wigilia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zdjęcia]

Koncert zespołu Śląsk podsumował obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w gminie Police [dużo zdjęć]

  • Gracjan Broda

We wtorek w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się koncert zespołu „Śląsk”. Na widowni zasiadło ponad 1 200 osób, w tym m.in. zaproszeni gości z Niemiec oraz Grecji.

Zespół „Śląsk” przyjechał do Polic ze specjalnym programem przygotowanym przez chór, balet i orkiestrę na 100-lecie niepodległości. W repertuarze pojawiły się najbardziej znane i najpiękniejsze pieśni patriotyczne, wzbogacone tańcami narodowymi oraz śląskim tańcem ludowym – trojakiem.

Czytaj więcej: Koncert zespołu Śląsk podsumował obchody 100-lecia odzyskania niepodległości w gminie Police [dużo zdjęć]

Czerwone Gitary zagrały dla seniorów z terenu Powiatu Polickiego [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Półtora tysiąca seniorów z terenu Powiatu Polickiego wzięło udział w dzisiejszych powiatowych obchodach Dnia Seniora, które odbyły się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

W trakcie uroczystości zarząd Powiatu Polickiego uhonorował Organizacje Pożytku Publicznego za działalność na rzecz osób starszych. Wśród nich znalazły się m.in. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Policach, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Warpnie, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Policach, a także Stowarzyszenie Byłych Pracowników Grupy Azoty Police.

Czytaj więcej: Czerwone Gitary zagrały dla seniorów z terenu Powiatu Polickiego [zdjęcia]

Koncert „Ułani, Ułani” z okazji 100-lecia niepodległości w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się koncert „Ułani, Ułani” poświęcony 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na scenie wystąpili chór Cantore Iuvenum pod dyrygenturą Julii Figiel oraz solistka operowa Ewa Filipowicz – Kosińska, przy akompaniamencie Krzysztofa Figla.

Czytaj więcej: Koncert „Ułani, Ułani” z okazji 100-lecia niepodległości w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach [zdjęcia]

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją