reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Dzieci i młodzież śpiewały pieśni patriotyczne

Miejski Ośrodek Kultury w Policach z okazji obchód Święta Niepodległości zorganizował w hotelu Dobosz w Policach koncert zatytułowany „Rodzinne Śpiewnik Patriotyczny”.

Rodzinny Śpiewanik Artystyczny

na zdjęciu: Na scenie wystąpiła Dziecięca Grupa Wokalna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Koncert poprowadzili Piotr Szkocki oraz Dariusz Skrobania, a towarzyszyła im Dziecięca Grupa Wokalna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Była to doskonała okazja, aby wraz ze swoimi pociechami włączyć się do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Nieco bardziej odważni mogli pokazać się szerszemu gronu, prezentując swoje umiejętności wokalne na scenie.

kliknij i zobacz pełnią galerię zdjęć z tego wydarzenia...

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.