reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wernisaż Malarski Magdaleny Nowickiej w Fili Nova [zdjęcia]

Dziś w Filii Nova zlokalizowanej przy ul. Bankowej w Policach odbył się wernisaż malarski Magdaleny Nowickiej zatytułowany „Majowe zamyślenia”.

Wernisaż malarski Magdaleny Nowickiej

na zdjęciu: goście chętnie oglądali prace malarskie Magdaleny Nowickiej

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a budynek biblioteki przy ul. Bankowej wypełnił się praktycznie do ostatniego miejsca.

Magdalena Nowicka to policzanka związana z regionem od najmłodszych lat. Wychowała się w malowniczej miejscowości na skraju Puszczy Wkrzańskiej, czyli Siedlicach.

Artystka chętnie maluje pejzaże, na co jak podkreśla sama malarka, duży wpływ miało miejsce zamieszczania i obcowanie na co dzień z naturą. Od 2019 roku jest aktywną uczestniczką zajęć artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, gdzie swoje umiejętności rozwija pod okiem Magdaleny Brzezińskiej oraz Agnieszki Rozmus.

Piątkowy wernisaż odbył się w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.