reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Sunset Tower 2023 w Trzebieży

30 kwietnia na wieży widokowej przy plaży w Trzebieży odbyło się muzyczne wydarzenie zatytułowane Sunset Tower 2023, podczas którego za dj’ską konsoletą stanęła grupa dj’ów, w tym m.in. Krystian Stegliński i Artur Kapała, czyli Sound Wave Studio Bronx & Hopeer.

Sunset Tower 2023 w Trzebieży

na zdjęciu: Sunset Tower 2023 w Trzebieży

Punktualnie o godzinie 15.00 spod wieży widokowej w Trzebieży rozbrzmiały dźwięki muzyki elektro, latino house, reggetonu, natomiast o zachodzie słońca można było posłuchać deep house melody.

Sunset Tower 2023 to wstęp do sezonu muzycznego, który na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w Trzebieży.

Partnerem medialnym wydarzenia był Dziennik Policki.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.