reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Wyjątkowa wystawa zdjęć „TACY JAK WY, TACY JAK MY”

W piątkowe popołudnie w holu hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się wernisaż zatytułowany „TACY JAK WY, TACY JAK MY”.

Tacy jak Wy, Tacy jak My

na zdjęciu: Autorzy projektu - Maciej Gapys i Agnieszka Chabasińska

Wystawa zdjęć, którą można było obejrzeć w miniony piątek, jest kontynuacją projektu „Niepełnosprawny czy Sprawny?”.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach wychodząc naprzeciw potrzebom stworzenia przestrzeni, łączącej osoby z niepełnosprawnościami z osobami pełnosprawnymi, nawiązał współpracę z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie, której efektem jest wyjątkowa wystawa zdjęć.

Wystawa w najbliższych tygodniach dostępna będzie w Centrum Handlowo-Usługowym "Galaxy" w Szczecinie.

Autorami projektu „Niepełnosprawny czy Sprawny?” są Agnieszka Chabasińska i Maciej Gapys, natomiast współautorami Adam Słomski, Jarosław Dulny oraz Grzegorz Banderowicz.

Wsparcia finansowego w ramach Lokalnego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych oraz Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży udzielił Powiat Policki.

Na zdjęciach możemy zobaczyć: Bartosza Szczukiewicza, Michała Markiewicza, Barbarę Słabicką, Piotra Wójcika, Damiana Parchema, Wiktorię Romanowicz, Sławomira Domagalskiego, Agnieszkę Walkiewicz, Martynę Biej, Sebastiana Smoka, Natalię Buławę, Kacpra Mikułę, Agatę Maślanik, Paulinę Jakubczyk, Oskara Zaranka, Konstancję Zabiegałę, Martę Nowak i Martę Baraniecką.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.