reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Międzypokoleniowy Kiermasz Świąteczny w Nowym Warpnie

Dziś w Nowym Warpnie odbył się już po raz piąty Międzypokoleniowy Kiermasz Świąteczny.

Międzypokoleniowy Kiermasz Świąteczny w Nowym Warpnie

na zdjęciu: Międzypokoleniowy Kiermasz Świąteczny w Nowym Warpnie

Na odwiedzających czekały rozmaite stoiska z pysznościami, domowymi wypiekami, przetworami, rękodzielnictwem oraz ozdobami świątecznymi. Nie zabrakło również świątecznych potraw, przygotowanych specjalnie na dzisiejszą okazję.

Swoje stoisko mieli również strażacy ochotniczy z Ochotniczej Straży Pożarnej, na którym można było zakupić m.in. strażacki kalendarz na 2023 rok.

Na stoisku Stowarzyszenia „Złoty Wiek” można było zakupić świąteczne ozdoby wykonane przez podopiecznych Podgrodzkiego Domu Seniora.

Dla najmłodszych przygotowano konkursy i gry.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.