reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zabawa mikołajkowa z Powiatem Polickim

Dziś w sali konferencyjnej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Policach odbyła się impreza mikołajkowa zorganizowana przez Powiat Policki.

Powiatowe Obchody Dnia Seniora

na zdjęciu: Klaun Andzia przygotowała świąteczny program artystyczny dla uczestników

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie klas I-III z placówek oświatowych, dla których Powiat Policki jest organem prowadzącym.

– Co roku to dzieci odwiedzały nas w Starostwie Powiatowym, dekorując choinki. W tym roku to my postanowiliśmy przygotować niespodziankę dla najmłodszych – powiedziała Beata Chmielewska, członek Zarządu Powiatu w Policach.

Na uczestników czekał występ artystyczny, animacje oraz rozmaite konkursy. Dzieci udekorowały choinki własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Zwieńczeniem wydarzenia była wizyta Świętego Mikołaja, który każdemu uczestnikowi wręczył upominek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.