reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Pieśni patriotyczne wybrzmią w tym roku w hali widowiskowo-sportowej w Policach

11 listopada to dzień, w którym Polacy w całym kraju jednoczą się i wspólnie śpiewają pieśni patriotyczne.

Hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół w Policach

na zdjęciu: Hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół w Policach

Corocznie Miejski Ośrodek Kultury w Policach organizuje z tej okazji koncert pieśni patriotycznych „Ułani, ułani”. Nie inaczej będzie w tym roku, jednak z uwagi na remont budynku Miejskiego Ośrodka Kultury koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

W poprzednich latach koncert pieśni patriotycznych w Policach gromadził komplet publiczności. W związku z tym, że tegoroczny koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej do dyspozycji będzie około 1 200 wejściówek.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu będą znane w ciągu najbliższych dni.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.