reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ośrodek Kultury pyta o sugestie a mieszkańcy zgłaszają swoje propozycje

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu wzorem lat ubiegłych w połowie wakacji zwrócił się do mieszkańców, aby ci zasugerowali jakie imprezy kulturalne chcieliby w roku 2023.

GOKSiR Przecław

na zdjęciu: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu

– W zeszłym roku zaskoczyliście nas ilością i różnorodnością pomysłów i propozycji, więc w tym roku nieśmiało liczymy na równie duże zaangażowanie z Państwa strony – napisał w mediach społecznościowych Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Kogo mają wskazać mieszkańcy? Artystę, artystkę, zespół, spektakl teatralny, aktora, komika, kabaret, itp.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu będzie starał się ułożyć swój kalendarz w taki sposób, aby uwzględnić jak największą listę propozycji mieszkańców.

– Zaskoczcie nas! My zrobimy wszystko, aby zrealizować Wasze pomysły – deklaruje GOKSiR.

Wśród pierwszych propozycji w komentarzach pod oficjalnym profilem w mediach społecznościowych znalazły się m.in.: Piasek, Natalia Kukulska, Kabaret Hrabi, Kabaret Moralnego Niepokoju, Dawid Podsiadło, Kobranocka czy Róże Europy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.