reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Przecław przygotowuje się na sezon imprez plenerowych

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu szykuje się do rozpoczęcia sezonu imprez plenerowych. Wśród zaplanowanych wydarzeń jest m.in. występ Ireneusza Krosnego, a także koncerty Andrzeja Piasecznego, Piotra Bukartyka, czy Kultu.

Sezon imprez kulturalnych ma rozpocząć się już 30 maja, gdy na scenie wystąpi Ireneusz Krosny z komediowym programem "Mowa Ciała". Kilka dni później, 4 czerwca, na przecławskiej scenie zjawi się Andrzej Piaseczny, na którego koncert bilety zostały już dawno wyprzedane. 6 czerwca wysłuchać będzie można poezji śpiewanej w wykonaniu Piotra Bukartyka. 13 czerwca odbędzie się natomiast koncert plenerowego doskonalego znanego Kultu.

18 czerwca ruszy trzydniowy Przecław Festiwal. Pierwszego dnia GOKSiR zaprosi na koncerty - na scenie plenerowej wystąpią Michał Szczygieł, Dawid Kwiatkowski oraz Agnieszka Chylińska. Drugi dzień będzie poświęcony spekaklom teatralnym. 20 czerwca przewidziane są natomiast atrakcje dla całych rodzin w ramach tzw. dnia familijnego.

- Na Przecław Festiwal, dzień koncertowy, mieszkańcy gminy Kołbaskowo mogą otrzymać bilety w niższych cenach - mówi Mariusz Skóra, dyrektor przecławskiego GOKSiR. - To w ramach akcji SMS, które są już rozsyłane oraz ulotek w skrzynkach pocztowych - akcja od przyszłego tygodnia. Cena z kartą mieszkańca to 89 zł oraz dodatkowe 20% lub 25% w ramach tych akcji. Bilety z rabatem będzie można nabyć w kasie GOKSiR - dodaje.

23 czerwca odbędzie się recital Katarzyny Żak "Piosenki Na Życzenie". Natomiast na lipiec zaplanowano występy Darii Zawiałow oraz zespołu Lady Pank.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

A ja już mam bilety na Kult?

Kulto-maniak
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację