reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią
reklama
reklama | Tłumaczenia Przysięgłe | Siusta
reklama
ogłoszenie społeczne

Miejski Ośrodek Kultury w Policach realizuje koncerty w sieci

Miejski Ośrodek Kultury w Policach z uwagi na zawieszenie działalności placówek kulturalnych dla publiczności, przeniósł swoją aktywność do sieci.

W listopadzie policzanie mogli obejrzeć retransmisję patriotycznego koncertu „Ułani, Ułani”, dzięki współpracy polickiego MOKu i Telewizji HB.

W grudniu realizowane będą dwa koncerty w klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, które będzie można obejrzeć w internecie na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury oraz partnerów wydarzenia, w tym m.in. Dziennika Polickiego.

Pierwszy z dwóch zaplanowanych koncertów odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia o godzinie 15.00. Koncert „Kolędując Małemu...” transmitowany będzie z kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Jasienicy.

18 grudnia o godzinie 18.00 mieszkańcy powiatu polickiego będą mogli obejrzeć koncert zatytułowany „Kolęda płynie z wysokości”. Na projekt składają się tradycyjne kolędy polskie, kolędy świata, pastorałki oraz utwory świąteczne w wykonaniu cenionej Izabelli Szafrańskiej. Tego wieczoru wraz z wokalistką wystąpią utalentowani muzycy w składzie: Przemysław Zalewski – fortepian, Marcin Drabik – skrzypce, Maciej Magnuski – bas oraz Kornel Kondrak – perkusja.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację