reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 35 405 | Zgonów: 1 507 | Wyzdrowiało: 22 651


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 613 | Zgonów: 22

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 3 lipca 2020 roku, godzina: 10.36 | Kliknij i przeczytaj raport


Dwa tygodnie pełne atrakcje w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Podobnie jak w poprzednich latach również i w tym roku Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę na czas ferii zimowych.

– Uczestnicy przez dwa tygodnie ferii wzięli udział, w sumie, w 13 warsztatach z różnych dziedzin sztuki, 10 seansach kinowych oraz w jednym ciekawym spotkaniu autorskim – mówi Aleksandra Słowińska z polickiego MOKu.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaproponował warsztaty: wokalne z półfinalistą programu The Voice of Poland – Damianem Rybickim, taniec nowoczesny, taniec Afro, fotografię otworkową, warsztaty reporterskie, światłoczułe eksperymenty fotograficzne, warsztaty ceramiczne, hand made, robotykę, warsztaty cyrkowe, warsztaty gry na brazylijskich bębnach oraz warsztaty komiksu i karykatury. Co istotne wszystkie atrakcje przygotowane dla uczestników były bezpłatne.

– Warsztaty reporterskie obejmowały profesjonalne zagadnienia jak m.in. wystąpienia publiczne, emisja głosu i właściwa artykulacja, pokonywanie tremy występowanie przed kamerą i mikrofonem, podstawy kręcenia interesujących filmów. Prowadzącymi były niezwykle doświadczone i cenione dziennikarki Polskiego Radia – tłumaczy Słowińska.

Hanna Bogoryja — Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk, o których wspomina Aleksandra Słowińska, zrealizowały również spotkanie autorskie, podczas którego reportażystki opowiadały o sztuce robienia reportaży.

Ferie w polickim MOKu, każdego dnia przyciągały liczną grupę dzieci i młodzieży, które chętnie brały udział w przygotowanych propozycjach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda