Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 21 867 | Zgonów: 1013 | Wyzdrowiało: 10 020


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 521 | Zgonów: 19

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 26 maja 2020 roku, godzina: 10:03 | Kliknij i przeczytaj raport

#LightTheSky w Policach! Symboliczna akcja Miejskiego Ośrodka Kultury

Dziś punktualnie o godzinie 21.30 w niebo powędrowały światła w ramach akcji #LightTheSky. To ogólnopolska akcja oddająca hołd lekarzom i pielęgniarkom walczącym z pandemią COVID-19, chorym i ich rodzinom, a także zmarłym na koronawirusa.

Do akcji włączył się również Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Warto w piątkowy wieczór spojrzeć w niebo nad Miejskim Ośrodkiem Kultury w Policach

W piątek 1 maja nad Polską rozbłyśnie niebo, za sprawą akcji #LightTheSky. To ogólnopolska akcja oddająca hołd lekarzom i pielęgniarkom walczącym z pandemią COVID-19, chorym i ich rodzinom, a także zmarłym na koronawirusa.

Do akcji włączył się również Miejski Ośrodek Kultury w Policach, nad którym o 21.30 odbędzie się pokaz świateł.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował ofertę w sieci

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na swojego facebooka. Tam, każdego dnia publikowane są liczne wydarzenia kulturalne, które mają miejsce w sieci.

– Są to propozycje od zaprzyjaźnionych, z naszym ośrodkiem, artystów: muzyków, animatorów, aktorów, piosenkarzy. Ale nie tylko. Na profilu MOK znajdziemy wiele kulturalnych propozycji, na które warto zwrócić uwagę ze względu na ich poziom i różnorodność – mówi Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Ograniczenie działalności instytucji kultury przedłużone do odwołania!

W związku z ogłoszonym w piątek stanem epidemii w Polsce do odwołania zamknięte będą instytucje kultury, kina, biblioteki oraz muzea.

– Po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury oraz szkół artystycznych – informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dwa tygodnie pełne atrakcje w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Podobnie jak w poprzednich latach również i w tym roku Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę na czas ferii zimowych.

– Uczestnicy przez dwa tygodnie ferii wzięli udział, w sumie, w 13 warsztatach z różnych dziedzin sztuki, 10 seansach kinowych oraz w jednym ciekawym spotkaniu autorskim – mówi Aleksandra Słowińska z polickiego MOKu.

Wernisaż malarski Jerzego Dembskiego

W minioną środę w siedzibie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów byłych Pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. odbył się wernisaż prac Jerzego Dembskiego.

Udział w wernisażu wzięli przedstawiciele oraz radni lokalnych samorządów – gminnego oraz powiatowego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, a także zarządu Grupy Azoty Police.