reklama

reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 735 406 | Zgonów: 44 360 | Wyzdrowiało: 1 441 479


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 81 822 | Zgonów: 1 523

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 023 | Zgonów: 71

Data aktualizacji: 3 marca 2021 roku, godzina: 10:51| Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne

Koncert Charytatywny już za nami! [wideo]

W minioną sobotę na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Koncert Charytatywny dla Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina. Wydarzenie było transmitowane przez Internetową Telewizję Regionalną "HB". Na specjalnie przygotowanej grupie na Facebooku wciąż trwają licytacje zaprezentowanych podczas imprezy przedmiotów.

Tradycyjnie już gwiazdą wydarzenia był znany polski raper Liber, czyli Marcin Piotrowski, który jest zaangażowany w polickie koncerty charytatywne już od 10 lat.

Trzebieski MOW wraz z przyjaciółmi z Polski, Litwy i Łotwy nagrał album z kolędami

Zespół ArtCrew złożony z byłych wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży wraz z przyjaciółmi z Polski i Litwy nagrał polskie i litewskie kolędy. Album pn. "Kolędy24" jest dostępny w serwisie Youtube.

W projekcie Kolędy24 wzięli udział: zespół ArtCrew z MOW w Trzebieży, zespół Serca Rytm z SOSW nr 1 w Policach, Chór Trb ze Szkoły Podstawowej w Trzebieży, Graciozo - zespół wokalny z Solecznik na Litwie, wokaliści Szkoły Sztuk Pięknych im. S. Moniuszki z Solecznik, wokaliści Jaunates Cemodans z Rezekne na Łotwie oraz gościnnie szczecińscy muzycy. Za aranżację utworów był odpowiedzialny Michał Giełzak.

Wyjątkowy świąteczny teledysk polickiego MOKu i TOEE z Zalesia [wideo]

Gorące, wytańczone i wyśpiewane życzenia świąteczne od pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu z serc płynące niech zagoszczą w Państwa domach.

Pracownicy obu jednostek wraz z dyrektor Anną Ryl na czele życzą Państwu Wesołych Świąt!

Koncert „Kolęda płynie z wysokości” [cały koncert]

Zapraszamy do wysłuchania przepięknego koncertu „Kolęda płynie z wysokości” w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej wraz z zespołem. Koncert został zarejestrowany w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

W jego trakcie utalentowana wokalistka zaprezentowała tradycyjne polskie kolędy, pastorałki oraz utwory świąteczne.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach realizuje koncerty w sieci

Miejski Ośrodek Kultury w Policach z uwagi na zawieszenie działalności placówek kulturalnych dla publiczności, przeniósł swoją aktywność do sieci.

W listopadzie policzanie mogli obejrzeć retransmisję patriotycznego koncertu „Ułani, Ułani”, dzięki współpracy polickiego MOKu i Telewizji HB.

Kolor Fest Dzień Kolorów! Barwne zakończenie wakacji w Policach [zdjęcia]

W niedzielne popołudnie na polanie przy ul. Wyszyńskiego w Policach odbyło się kolorowe zakończenie wakacji „Kolor Fest – Dzień Kolorów”. Dobra muzyka i barwne proszki sprawiły, że doskonale bawiły się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zabawa polega na jednoczesnym wyrzuceniu kolorowych proszków w powietrze, tworząc barwne widowisko.

Brazylijskie zakończenie wakacji i cyklu plenerowych koncertów polickiego MOKu

To było iście brazylijskie zakończenie dwumiesięcznego cyklu koncertów plenerowych MOKarte, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

Bloco Pomerania to energia i radość płynąca ze sceny. Zgromadzona publiczność na takie podsumowanie właśnie czekała. Co więcej, zespół wystąpił wraz z brazylijskim wokalistą Valdirem Viera Dos Santos oraz z SAMBA ART, prezentującą taneczne show.