Menu

REGION: Nożownik zaatakował dwie osoby w szczecińskim Multikinie!

  • Gracjan Broda

Dzisiaj po godzinie 17.00 doszło do ataku nożownika w szczecińskim Multikinie, w którego trakcie ranni zostali dwaj mężczyźnie w wieku około 30 lat. Po ataku policja zatrzymała 26-letniego mężczyznę podejrzanego o atak z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wcześniej obezwładnili go widzowie.

- Obaj poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z nich jest w stanie krytycznym - informuje Radio Szczecin.

Funkcjonariusze Policji, którzy przybyli na miejsce ustalają okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Nie udzielają szczegółowych informacji na temat potencjalnego napastnika.

– Na razie mogę jedynie potwierdzić, że po godzinie 17 dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia – informuje asp. sztab. Irena Kornicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Centrum Handlowe, w którym mieści się kino jest otwarte, jednak do samego Multikina nie są wpuszczane żadne osoby. Niedzielne seanse zostały odwołane.

Zatrzymany mężczyzna czeka na przesłuchanie. Nie są znane motywy, jakimi kierował się 26-latek w czasie ataku. Szczegóły z ustaleń dotyczących zajścia w Multikinie policja ma podać w poniedziałek.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją