reklama


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 25 177 | Zgonów: 1 127 | Wyzdrowiało: 12 410


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 552 | Zgonów: 19

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 05 czerwca 2020 roku, godzina: 10:02 | Kliknij i przeczytaj raport

Anna Malinowska i Joanna Siedlarz nagrodzone za udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt socjalny dla rodziny”

24 października w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Policach – Anna Malinowska i Joanna Siedlarz – zostały nagrodzone za udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt socjalny dla rodziny”.

Nagrodzony projekt „Mamo, tato, co Wy na to?” był realizowany przez policki Ośrodek Pomocy Społecznej od roku 2013.

Projekt socjalny pn.: „Mamo, Tato, co Wy na to?” to cykl wspólnych zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i ich rodziców, organizowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach w partnerstwie z Radą Osiedla nr 7 oraz Przedszkolem Publicznym nr 11. W oparciu o przeprowadzoną diagnozę w zakresie potrzeb rodziców mających dzieci w wieku 3-10 lat zaproponowano formę warsztatów integracyjnych z elementami pedagogiki zabawy, doskonalącymi m.in. umiejętności aktywnego spędzania czasu wolnego ze swoim dzieckiem.

Celem powyższego projektu jest podniesienie umiejętności wychowawczych rodziców mających dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zamieszkałych na terenie Gminy Police m.in. w zakresie spędzania czasu wolnego wspólnie z dzieckiem.

Artykuł Sponsorowany

Autor: Urząd Miejski w Policach