Nagłówek Dziennika Polickiego

Awaria sieci telekomunikacyjnej. Nie działają telefony Urzędu Gminy Dobra

W związku z awarią na sieci telekomunikacyjnej brak jest możliwości kontaktu telefonicznego z pracownikami Urzędu Gminy Dobra w budynku przy ul. Szczecińskiej 16a. Niedostępny jest m.in. numer telefonu do sekretariatu urzędu: (91) 311 30 48.

Komunikat Urzędu Gminy Dobra

Aktualnie prowadzone są prace mające na celu usunięcie zaistniałej awarii. Do pozostałych wydziałów Urzędu Gminy Dobra można dodzwonić się bez problemów.

Urząd Gminy Dobra przeprasza za powstałe utrudnienia.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.