Nagłówek Dziennika Polickiego

W sobotę Bieg Niepodległości w Policach! Uczestnicy odśpiewają hymn narodowy [zapowiedź]

Fundacja Aktywne Police, będąca organizatorem III Biegu Niepodległości, zachęca mieszkańców Polic do przyjścia w sobotę, 11 listopada na godzinę 11.00 na polanę za Szkołą Podstawową na wspólne śpiewanie hymnu narodowego.

Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Bieg Niepodległości w Policach

– Zapraszamy mieszkańców Polic do kibicowania podczas Biegu Niepodległości – zachęca Kamil Bieniek z Fundacji Aktywne Police.

III Bieg Niepodległości odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 listopada. Jako pierwsi na trasę biegu wyruszą najmłodsi uczestnicy. Rywalizacja wśród dzieci i młodzieży rozpocznie się o godzinie 9.00. Pół godziny później na trasę wyruszą uczestnicy marszu Nordic Walking.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego na trasę wyruszą biegacze, którzy do pokonania będą mieli dystans 5 kilometrów. Kilka minut później do rywalizacji przystąpią biegacze, którzy tego dnia do pokonania będą mieli 10 kilometrów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.