Nagłówek Dziennika Polickiego

Ruszyły zapisy do III Biegu Niepodległości w Policach

Ruszyły zapisy do III Biegu Niepodległości w Policach organizowanego przez Fundację Aktywne Police, który odbędzie się tradycyjnie 11 listopada.

Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Bieg Niepodległości w Policach

Jako pierwsi na trasę biegu wyruszą najmłodsi uczestnicy. Rywalizacja wśród dzieci i młodzieży rozpocznie się o godzinie 9.00. Pół godziny później na trasę wyruszą uczestnicy marszu Nordic Walking.

Na godzinę 11.00 organizatorzy zaplanowali uroczyste odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Tuż po zakończeniu śpiewania do rywalizacji na dystansie 5 kilometrów ruszą biegacze.

O godzinie 11.20 odbędzie się start do biegu głównego na dystansie 10 kilometrów.

Organizatorzy przygotowali rozmaite pakiety, które w wersji podstawowej zaczynają się od 50 złotych. Za pakiet podstawowy z koszulką trzeba zapłacić 70 złotych. O złotówkę tańszy jest pakiet podstawowy z czapką. Za pakiet z koszulką i czapką trzeba zapłacić 89 złotych.

Link do zapisów: https://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/niepodleglosci-police/zapisy

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.