Łukasz Skórski zwycięzcą IX Nocnego Biegu Szlakiem Dzika

Łukasz Skórski z Mieszkowic został zwycięzcą IX Nocnego Biegu Szlakiem Dzika na dystansie 5 kilometrów, uzyskując czas 21:38.05.

Drugie miejsce zajął Bartosz Przekopowicz ze Stargardu z czasem 21:45.70, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Mateusz Apiecionek z Uczniowskiego Klubu Lekkoatletycznego „Ósemka” w Policach, który 5-kilometrową trasę pokonał w czasie 22:02.70.

Na zdjęciu: W IX Nocnym Biegu Szlakiem Dzika udział wzięło blisko 700 osób

Wśród pań triumfowała Małgorzata Zaborowska z Rzęskowa, która uzyskała czas 25:30.75. Drugie miejsce zajęła szczecinianka Edyta Dydek z czasem 26:08.95. Miejsce trzecie przypadło Iwonie Krzaczkowskiej, której do drugiego miejsca zabrakło niespełna 3 sekund.

Wśród policzanek 5-kilometrową trasę jako pierwsza w czasie 27:58.80 pokonała – Adriana Kamińska z klubu Biegam Bo Lubię.

Patronem medialnym „Festiwalu Biegowego – Dziki Weekend” jest Dziennik Policki.