Nagłówek Dziennika Polickiego

5. Sanprobi Maraton Szczecinski już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 5. Sanprobi Maraton Szczeciński. Partnerem imprezy jest m.in. gmina Police oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

Start do biegu nastąpi o godzinie 8.00 z ul. Bursztynowej w Policach, mieszczącej się tuż przy kompleksie rekreacyjno-sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Biorący udział w 5. Sanprobi Maratonie Szczecińskim będą mieli do pokonania w samych Policach dystans 10 kilometrów, podzielonych na dwie pętle. Rywalizacja przebiegać będzie ulicami Zamenhofa, Bankową, Wyszyńskiego w kierunki pętli autobusowej w Siedlicach, gdzie nastąpi nawrót i następnie ulicą Piaskową.

Po drugiej pętli zawodnicy na rondzie ks. Kazimierza Majdańskiego skręcą w ulicę Roweckiego i pobiegną do ulicy Tanowskiej, a następnie w kierunku Pilchowa. Dalsza część trasy ulokowana zostanie w Szczecinie. Meta biegu zostanie ustawiona na parkingu kąpielisk Arkonka.

Limit czasowy do pokonania trasy liczącej 42,195 km wynosi 6 godzin. Zgodnie z regulaminem zawodnicy, którzy na półmetku (21,097 km) osiągną czas powyżej 3 godzin od strzału startera, zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.