5. Sanprobi Maraton Szczecinski już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 5. Sanprobi Maraton Szczeciński. Partnerem imprezy jest m.in. gmina Police oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

Start do biegu nastąpi o godzinie 8.00 z ul. Bursztynowej w Policach, mieszczącej się tuż przy kompleksie rekreacyjno-sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Biorący udział w 5. Sanprobi Maratonie Szczecińskim będą mieli do pokonania w samych Policach dystans 10 kilometrów, podzielonych na dwie pętle. Rywalizacja przebiegać będzie ulicami Zamenhofa, Bankową, Wyszyńskiego w kierunki pętli autobusowej w Siedlicach, gdzie nastąpi nawrót i następnie ulicą Piaskową.

Po drugiej pętli zawodnicy na rondzie ks. Kazimierza Majdańskiego skręcą w ulicę Roweckiego i pobiegną do ulicy Tanowskiej, a następnie w kierunku Pilchowa. Dalsza część trasy ulokowana zostanie w Szczecinie. Meta biegu zostanie ustawiona na parkingu kąpielisk Arkonka.

Limit czasowy do pokonania trasy liczącej 42,195 km wynosi 6 godzin. Zgodnie z regulaminem zawodnicy, którzy na półmetku (21,097 km) osiągną czas powyżej 3 godzin od strzału startera, zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację