Artur Olejarz i Monika Jackiewicz zwycięzcami "Polickiej Piętnastki"

„Policka Piętnastka” w niedzielę wystartowała po raz 32. To jeden z najstarszych biegów ulicznych w Polsce. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zdecydowali się, wziąć w nim udział do pokonania mieli dystans 5 lub 15 kilometrów.

Zanim rozpoczęła się sportowa rywalizacja, organizatorzy biegu „Aktywne Police” uhonorowały legendy biegu – Wiesława Kotarskiego, Krzysztofa Pokrzywińskiego oraz Mariana Kanię. Pamiątkowe koszulki wręczyli policcy samorządowcy – burmistrz Polic Władysław Diakun, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski oraz przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

Na dystansie 5 kilometrów zwyciężył policzanin Bartosz Nowicki, uzyskując czas 16 minut i 43 sekund. Wśród pań triumfowała Klaudia Gredka z czasem 18 minut i 57 sekund.

Na dystansie 15 kilometrów nie miał sobie równych Artur Olejarz, który pokonał trasę z czasem 53 minut i 52 sekund. Wśród kobiet bezapelacyjnie zwyciężyła Monika Jackiewicz, uzyskując czas 61 minut i 40 sekund.

Udział w rywalizacji wzięło około 400 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszystko pięknie tylko dlaczego policja odcięła możliwość dojazdu do domu mieszkańca Siedlice ? Nie jest to uczciwe , praktycznie całkowicie odcięto Siedlice czyste szaleństwo.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację