Nagłówek Dziennika Polickiego

3. Bieg Po Marzenie dla Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina [zdjęcia]

Z 5-kilometrowym dystansem zmagali się dzisiaj biegacze i uczestnicy marszu Nordic Walking, podczas 3. Biegu Po Marzenie, z którego cała kwota zebrana ze wpisowego zasili konto zmagającej się z chorobą SMA – Ingą Niedzwiecką z Przęsocina.

Zwycięzcą dzisiejszego biegu został Michał Sieczkowski, natomiast wśród pań triumfowała Katarzyna Chodań. W marszu Nordic Walking równych nie miał sobie Artur Zdanuk. Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Tatesiuk.

Przypomnijmy, że rodzice maleńkiej Ingi wraz z przyjaciółmi oraz ludźmi dobrych serc zbierają środki na terapię genową, której koszt wynosi około 9,5 miliona złotych. Obecnie udało się zebrać ponad 3,1 miliona złotych.

Pomóc Indze można wpłacać środki bezpośrednio na konto zbiórki: siepomaga.pl/inga-sma lub wypełniając coroczne zeznanie podatkowe, możemy przekazać 1% naszego podatku. Wystarczy wpisać KRS "0000396361", a jako cel szczegółowy podać "0100610 Inga".

Organizatorem dzisiejszego wydarzenia było Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Police.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Stanisław Zyblewski

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.