Wirtualny Bieg Charytatywny dla Ingusi [zdjęcia]

Dziś odbył się wirtualny bieg „Ogólnopolskich Noworocznych Zmagań z kilometrami” dla 5-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej zorganizowany przez Klub Biegowy „Dzik”.

Pieniądze wpłacane przez uczestników jako tzw. startowe w całości zasili konto zbiórki zmagającej się z chorobą SMA. Organizatorzy przygotowali specjalną trasę, którą mógł przejść lub przebiec każdy z uczestników w dowolnym czasie.

W trakcie niedzielnego wydarzenia wiceprezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Tomasz Panas przekazał rodzicom Ingi specjalny czek w kwocie 10 tysięcy złotych.

– Dziękujemy bardzo organizatorom za zaangażowanie i wsparcie, a także przedstawicielom Grupy Azoty za przekazaną darowiznę, była to miła niespodzianka. Dzięki Wam i Waszej pomocy zbliżamy się do celu – dziękują rodzice Ingi.

Podobne biegi dla Ingi odbyły się również w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i Warszawie.

Przypomnijmy, że rodzice maleńkiej Ingi – Paulina Turzyńska i Krystian Niedźwiecki – zbierają środki na terapię genową, której koszy wynosi ponad 9,5 miliona złotych. Aktualnie na koncie 5-miesięcznej Ingi jest ponad 1,7 miliona złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację