reklama
reklama | Polska2050 | Spotkanie z Szymonem Hołownią

Karolina Marzec i Paweł Pawlisiak zwycięzcami Ekstremalnego Dzikobiegu

Paweł Pawlisiak z Dębna został zwycięzcą tegorocznego Ekstremalnego Dzikobiegu w kategorii Open na dystansie 7,5 kilometra. Drugie miejsce zajął policzanin Bartosz Nowicki, który do zwycięzcy stracił minutę i 14 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Olichowski z Niekielna.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Karolina Marzec z Deszczna, która o ponad 2 minuty wyprzedziła Edytę Dydek ze Szczecina. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Juszczak z Deszczna.

W kategorii pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. zwyciężył Mateusz Apiecionek, który wyprzedził Grzegorza Krzywca i Edwarda Fudro. Wśród pracowniczek polickiej spółki chemicznej najlepsza okazała się Paulina Cieluch, drugie miejsce zajęła Paulina Kustra, natomiast miejsce trzecie wywalczyła Karolina Radczuk.

W Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn wygrał Bartosz Nowicki przed Zbigniewem Pokrzywińskim i Jackiem Hrynko. Wśród kobiet triumfowała Edyta Dydek, która wyprzedziła Katarzynę Jaszczuk i Aleksandrę Trojanowską-Baran.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację