Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 88 636 | Zgonów: 2 447 | Wyzdrowiało: 68 420

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 1 680 | Zgonów: 31

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 58 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 28 września 2020 roku, godzina: 10.50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane

Karolina Marzec i Paweł Pawlisiak zwycięzcami Ekstremalnego Dzikobiegu

Paweł Pawlisiak z Dębna został zwycięzcą tegorocznego Ekstremalnego Dzikobiegu w kategorii Open na dystansie 7,5 kilometra. Drugie miejsce zajął policzanin Bartosz Nowicki, który do zwycięzcy stracił minutę i 14 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Olichowski z Niekielna.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Karolina Marzec z Deszczna, która o ponad 2 minuty wyprzedziła Edytę Dydek ze Szczecina. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Juszczak z Deszczna.

W kategorii pracowników Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. zwyciężył Mateusz Apiecionek, który wyprzedził Grzegorza Krzywca i Edwarda Fudro. Wśród pracowniczek polickiej spółki chemicznej najlepsza okazała się Paulina Cieluch, drugie miejsce zajęła Paulina Kustra, natomiast miejsce trzecie wywalczyła Karolina Radczuk.

W Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn wygrał Bartosz Nowicki przed Zbigniewem Pokrzywińskim i Jackiem Hrynko. Wśród kobiet triumfowała Edyta Dydek, która wyprzedziła Katarzynę Jaszczuk i Aleksandrę Trojanowską-Baran.