Nagłówek Dziennika Polickiego

Bieg Mikołajkowy w Policach! Na 3 grudnia do Polic zjadą Mikołaje i Śnieżynki [zapowiedź]

Stowarzyszenie „BiegamBoLubię” przygotowuje się do organizacji kolejnej edycji Biegu Mikołajkowego w Policach, który odbędzie się już 3 grudnia na terenie stadionu lekkoatletycznego przy ul. Piaskowej w Policach.

Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: Bieg Mikołajkowy w Policach

Imprezę poprowadzą wspólnie Janusz Chmielewski oraz Bartek Osior. Od lat wydarzenie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników, którzy specjalnie tego dnia przywdziewają rozmaite świąteczne stroje, aby w klimacie kolęd i wspólnego biesiadowania spędzić czas podczas największego Biegu Mikołajkowego w regionie.

Biało-czerwony Bieg Niepodległości. Sportowy wyraz patriotyzmu w Policach

Fundacja Aktywne Police po raz trzeci z okazji Święta Niepodległości w Policach zorganizowała Bieg Niepodległości, w którego trakcie rywalizowali najmłodsi, uczestnicy Marszu Nordic Walking oraz biegacze na dystansie 5 i 10 kilometrów.

Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: każdy uczestnik mógł pokonać linię mety z biało-czerwoną flagą w dłoni

Głównym punktem wydarzenia było wspólne odśpiewanie hymnu narodowego punktualnie o godzinie 11.00. Cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego odśpiewali przedstawiciele władz samorządowych, uczestnicy imprezy, a także mieszkańcy Polic, którzy zdecydowali się wspólnie zaakcentować w ten sposób uroczystość odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów.

W sobotę Bieg Niepodległości w Policach! Uczestnicy odśpiewają hymn narodowy [zapowiedź]

Fundacja Aktywne Police, będąca organizatorem III Biegu Niepodległości, zachęca mieszkańców Polic do przyjścia w sobotę, 11 listopada na godzinę 11.00 na polanę za Szkołą Podstawową na wspólne śpiewanie hymnu narodowego.

Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Bieg Niepodległości w Policach

– Zapraszamy mieszkańców Polic do kibicowania podczas Biegu Niepodległości – zachęca Kamil Bieniek z Fundacji Aktywne Police.

Ruszyły zapisy do III Biegu Niepodległości w Policach

Ruszyły zapisy do III Biegu Niepodległości w Policach organizowanego przez Fundację Aktywne Police, który odbędzie się tradycyjnie 11 listopada.

Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Bieg Niepodległości w Policach

Jako pierwsi na trasę biegu wyruszą najmłodsi uczestnicy. Rywalizacja wśród dzieci i młodzieży rozpocznie się o godzinie 9.00. Pół godziny później na trasę wyruszą uczestnicy marszu Nordic Walking.

VII Bieg Neptuna w Trzebieży: Sportowa rywalizacji i dobra zabawa towarzyszyła uczestnikom

W minioną niedzielę w Trzebieży odbyła się siódma już edycja Biegu Neptuna, któremu towarzyszyły rozmaite aktywności fizyczne, w tym m.in. turniej plażowej piłki siatkowej oraz turniej piłkarski.

VII Bieg Neptuna w Trzebieży

na zdjęciu: VII Bieg Neptuna w Trzebieży

Zwycięzcą tegorocznej edycji Biegu Neptuna na dystansie 5 kilometrów został Jarosław Żabicki z Będargowa w gminie Kołbaskowo. Trasę biegu pokonał w czasie 16 minut i 19 sekund.

Pierwsza niedziela września upłynie pod znakiem VII Biegu Neptuna w Trzebieży [zapowiedź]

W niedzielę, 3 września w Trzebieży odbędzie się siódma już edycja Biegu Neptuna, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach.

VII Bieg Neptuna w Trzebieży

na zdjęciu: start biegu głównego podczas VI Biegu Neptuna w Trzebieży

– Bieg Neptuna to inicjatywa sportowa skierowana do wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia, której ukoronowanie stanowi bieg na dystansie 5 kilometrów – mówi Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach.

Festiwal Biegowy Garmin Dziki Weekend: Bieg Szlakiem Małego Dzika [zdjęcia]

Maria Sobczak została zwyciężczynią X Biegu Szlakiem Małego Dzika w kategorii „młodzik – K5” z czasem 34 sekundy i 60 setnych. Drugie miejsce zajęła Lidia Wers, która dystans pokonała w 35 sekund i 80 setnych. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikola Sitek z czasem 36 sekund i 45 setnych.

Bieg Szlakiem Małego Dzika

na zdjęciu: Bieg Szlakiem Małego Dzika podczas Festiwalu Biegowego Garmin Dziki Weekend

Wojciech Matusiak triumfował z kolei w kategorii „młodzik – M5”. Linię mety pokonał po 36 sekundach i 45 setnych. Na drugim stopniu podium uplasował się Seweryn Urban z czasem 36 sekund i 60 setnych, natomiast miejsce trzecie wywalczył Paweł Rząp, uzyskując czas 38 sekund i 95 setnych.

Andrzej Wasilewski i Edyta Dydek zwycięzcami Nocnego Biegu Szlakiem Dzika podczas Festiwalu Biegowego Garmin Dziki Weekend 2023

Andrzej Wasilewski został zwycięzcą Nocnego Biegu Szlakiem Dzika podczas Festiwalu Biegowego – Garmin Dziki Weekend 2023. Zwycięzca do pokonania 5-kilometrowej trasy potrzebował 22 minut i 40 sekund.

Nocny Bieg Szlakiem Dzika

na zdjęciu: Nocny Bieg Szlakiem Dzika rozpoczął zmagania w ramach Festiwalu Biegowego Garmin Dziki Weekend 2023

Drugie miejsce zajął Maciej Grabek z czasem 22 minut i 47 sekund, natomiast miejsce trzecie Bartosz Przekopowicz uzyskując rezultat 23 minut i 5 sekund.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.