3. Bieg Po Marzenie dla Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina [zdjęcia]

Z 5-kilometrowym dystansem zmagali się dzisiaj biegacze i uczestnicy marszu Nordic Walking, podczas 3. Biegu Po Marzenie, z którego cała kwota zebrana ze wpisowego zasili konto zmagającej się z chorobą SMA – Ingą Niedzwiecką z Przęsocina.

Zwycięzcą dzisiejszego biegu został Michał Sieczkowski, natomiast wśród pań triumfowała Katarzyna Chodań. W marszu Nordic Walking równych nie miał sobie Artur Zdanuk. Wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Tatesiuk.

Wirtualny Bieg Charytatywny dla Ingusi [zdjęcia]

Dziś odbył się wirtualny bieg „Ogólnopolskich Noworocznych Zmagań z kilometrami” dla 5-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej zorganizowany przez Klub Biegowy „Dzik”.

Pieniądze wpłacane przez uczestników jako tzw. startowe w całości zasili konto zbiórki zmagającej się z chorobą SMA. Organizatorzy przygotowali specjalną trasę, którą mógł przejść lub przebiec każdy z uczestników w dowolnym czasie.

Karolina Marzec i Paweł Pawlisiak zwycięzcami Ekstremalnego Dzikobiegu

Paweł Pawlisiak z Dębna został zwycięzcą tegorocznego Ekstremalnego Dzikobiegu w kategorii Open na dystansie 7,5 kilometra. Drugie miejsce zajął policzanin Bartosz Nowicki, który do zwycięzcy stracił minutę i 14 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Olichowski z Niekielna.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Karolina Marzec z Deszczna, która o ponad 2 minuty wyprzedziła Edytę Dydek ze Szczecina. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Juszczak z Deszczna.

W piątek w Policach wystartował Dziki Weekend

450 osób wystartowało w piątkowy wieczór w Nocnym Biegu Szlakiem Dzika, który rozpoczął trzydniową imprezę biegową po Puszczy Wkrzańskiej "Dziki Weekend 2020". W piątkowym biegu nocnym wśród mężczyzn najlepszym okazał się Bartosz Nowicki, zaś wśród kobiet - Katarzyna Pilarczyk.

Z uwagi na panującą pandemię konieczne było wprowadzenie pewnych zmian organizacyjnych. Zawodnicy startowali w kilkusekundowych odstępach.

Bieg Korczaka nie odbędzie się w planowanym terminie!

Jak informuje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach III Bieg Korczaka, który zaplanowany był na 4 kwietnia br., odbędzie się dopiero 20 czerwca.

– W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem koronawirusa została podjęta decyzja o przeniesieniu 3 Biegu Korczaka z planowanego terminu 4 kwietnia na dzień 20 czerwca – czytamy w opublikowanym komunikacie.

W kwietniu wystartuje III edycja Biegu Korczaka

Trzecia edycja Biegu Korczaka, organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach, odbędzie się 4 kwietnia br.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w imprezie, zobligowani są do rejestracji online na stronie sport-time.com.pl do północy 14 marca.

W najbliższą sobotę wystartuje kolejna edycja Extreme WOLF

W sobotę, 1 lutego wystartuje kolejna edycja ekstremalnego biegu Extreme WOLF na dystansie 6 i 12 kilometrów. Do rywalizacji mogą przystąpić zawodnicy i zawodniczki, którzy ukończyli 18 lat.

Mężczyźni mogą startować jedynie w krótkich spodenkach, rękawiczkach i czapkach. Kobiety wystartują dodatkowo w koszulkach z krótkim rękawkiem.

Bieg Mikołajkowy w Policach wystartował już po raz siódmy

Ponad 800 zawodników wystartowało w VII Biegu Mikołajkowym, który odbył się minioną niedzielę w Policach.

Uczestnicy mogli rywalizować w kilku kategoriach: Marsz Nordic Walking na 5 km, Bieg dla dzieci na 200 m, 400 m i 800 m, Świąteczna Sztafeta Marzeń z choinką oraz Bieg Główny na 10 km.