Nagłówek Dziennika Polickiego

Bieg Uliczny – Policka Piętnastka [zapowiedź]

Fundacja Aktywne Police organizuje kolejną edycję Biegu Ulicznego – Policka Piętnastka.

Policka Piętnastka

na zdjęciu: Policka Piętnastka

Organizatorzy zdecydowali, aby podobnie jak w roku ubiegłym biegi dla najmłodszych uczestników odbyły się w tym samym dniu co marsz Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów.

Zabielski i Kędzierska zwyciężyli w biegu głównym 4. Biegu Korczaka w Policach

W minioną sobotę odbyła się 4. edycja Biegu Korczaka organizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Policach.

4. Bieg Korczaka w Policach

na zdjęciu: start do biegu głównego podczas 4. Biegu Korczaka

W trakcie wydarzenia na specjalnie przygotowanych trasach rywalizowały zarówno dzieci, jak i dorośli uczestnicy.

4. Bieg Korczaka w Policach: Wystartowały zapisy [zapowiedź]

22 kwietnie odbędzie się kolejna, już czwarta edycja Biegu Korczaka organizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

4. Bieg Korczaka w Policach

na zdjęciu: mali uczestnicy 3. Biegu Korczaka

Jako pierwsi do rywalizacji sportowej staną najmłodsi uczestnicy, którzy będą rywalizowali od godziny 10.00. Nie zabraknie również wyścigu na wózkach inwalidzkich.

Blisko 800 uczestników X Biegu Mikołajkowego. Barwne stroje, świąteczna atmosfera i wspólne kolędowanie

Blisko 800 osób wzięło udział w dziesiątej, jubileuszowej edycji Biegu Mikołajkowego organizowanego przez Stowarzyszenie BiegamBoLubię Police.

X Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: uczestnicy IX edycji Biegu Mikołajkowego - marszu Nordic Walking

Rywalizację w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów i marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów poprzedziły biegi dla najmłodszych oraz sztafety z choinkami.

Jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego w Policach już w niedzielę [zapowiedź]

Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy ul. Piaskowej 97 odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Biegu Mikołajkowego organizowana przez BiegamBoLubię w Policach.

Bieg Mikołajkowy w Policach

na zdjęciu: uczestnicy IX edycji Biegu Mikołajkowego - marszu Nordic Walking

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 od startu najmłodszych uczestników. Na godzinę 11.15 zaplanowano z kolei świąteczną sztafetę, czyli bieg z choinkami.

Damian Andruszkiewicz zwycięzcą Biegu Niepodległości na dystansie 10 kilometrów

Tomasz Waszczuk ze Szczecina oraz Barbara Pochranowicz z Dębna zostali zwycięzcami II Biegu Niepodległości w Policach na dystansie 5 kilometrów.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Damian Andruszkiewicz ze Stargardu wbiegający na metę Biegu Niepodległości w Policach

Wśród policzan triumfowali Paweł Kuczyński oraz Małgorzata Pożyczka.

II Bieg Niepodległości w Policach: Biegi dzieci i młodzieży

Aktywne Police będące organizatorem II Biegu Niepodległości w Policach zorganizowały również biegi dla najmłodszych uczestników.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Najmłodsi rywalizowali w II Biegu Niepodległości w Policach

Na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach rywalizowały zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Partnerem głównym wydarzenia była Grupa Azoty Police. Imprezę wsparła również Gmina Police i Powiat Policki.

II Bieg Niepodległości w Policach: Marsz Nordic Walking

Henryk Szamotulski z Trzebiatowa został zwycięzcą marszu Nordic Walking na dystansie 8 kilometrów podczas II Biegu Niepodległości, który odbył się w piątek 11 listopada w Policach.

II Bieg Niepodległości w Policach

na zdjęciu: Ponad 50 uczestników stanęło na linii startu

Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Marciniak ze Szczecina, natomiast miejsce na najniższym stopniu podium zajął Marcin Hawrylak.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.