43. Ogólnopolski Bieg Uliczny "Ćwierćmaraton" Policki [zapowiedź]

W najbliższą sobotę, 8 października odbędzie się 43. Ogólnopolski Bieg Uliczny „Ćwierćmaraton” Policki. Start i meta zawodów podobnie jak w latach ubiegłych ustawiona zostanie na ul. Roweckiego w Policach.

Ćwierćmaraton Policki

na zdjęciu: Ćwierćmaraton Policki w 2017 roku

Na godzinę 10.55 zaplanowano otwarcie zawodów i prezentacja zawodników Biegu Głównego. Punktualnie o godzinie 11.00 uczestniczki i uczestnicy rozpoczną rywalizację na dystansie 10 kilometrów.

Bieg Przełajowy "Jarzębina" już w sobotę [zapowiedź]

W najbliższą sobotę w Kościnie odbędzie się kolejna, jedenasta już edycja Biegu Przełajowego „Jarzębina”.

Bieg Przełajowy Jarzębina

na zdjęciu: Logotyp wydarzenia

Zawodniczki i zawodnicy wystartują w biegach na dystansie 3,8 kilometra oraz 7,6 kilometra. Uczestnicy Marszu Nordic Walking będą mieli to pokonania dystans 3,8 kilometra.

Norbert Jefimczyk zwycięzcą klasyfikacji generalnej Dzikiego Weekendu

Norbert Jefimczyk z Lęborka zwyciężył w klasyfikacji generalnej Dzikiego Weekendu. Ukończenie trzech biegów – 5-kilometrowego Nocnego Biegu Szlakiem Dzika, 10-kilometrowego Biegu Szlakiem Dzika oraz 7,5-kilometrowego Ekstremalnego Dzikobiegu – zajęło mu 1 godzinę i 55 minut.

Dziki Weekend

na zdjęciu: Dziki Weekend

Drugie miejsce zajął kolejny reprezentant Lęborka - Michał Pytlak, który wszystkie trzy konkurencje ukończył z czasem 01:58:29.00. Na trzecim miejscu uplasował się Albin Zacharczuk ze Słupska, który osiągnął czas 02:02:17.00.

XII Nocny Bieg Szlakiem Dzika zwycięża Edyta Dydek i Norbert Jefimczyk

Blisko 300 uczestniczek i uczestników wzięło udział w XII edycji Nocnego Biegu Dziku na dystansie 5 kilometrów i Marszu Nordic Walking na tym samym dystansie.

XII Nocny Bieg Szlakiem Dzika

na zdjęciu: Blisko 300 zawodników i zawodniczek na linii startu XII Nocnego Biegu Szlakiem Dzika

Wśród biegaczy bezkonkurencyjny okazał się Norbert Jefimczyk z Lęborka, który trasę pokonał w czasie 19 minut i 44 sekund. Drugie miejsce zajął również reprezentujący Lębork Michał Pytlak z czasem 20 minut i 27 sekund. Na najniższym stopniu podium uplasował się Albin Zacharczuk ze Słupska, który uzyskał czas 21 minut i 19 sekund.

Bieg Neptuna: Paulina Wasielewska i Jacek Stadnik zwycięzcami biegu głównego w Trzebieży

Paulina Wasielewska i Jacek Stadnik zostali zwycięzcami biegu głównego 6. edycji Biegu Neptuna w Trzebieży na dystansie 5 kilometrów.

Start biegu głównego podczas Biegu Neptuna

na zdjęciu: 180 osób stanęło na linii startu podczas biegu głównego podczas 6. edycji Biegu Neptuna

Jacek Stadnik pokonał trasę w czasie 15:35, pokonując drugiego na mecie Adriana Andruszkiewicza o równo minutę. Na najniższym stopniu podium uplasował się Adam Opas, który uzyskał czas 17:19.

W niedzielę Trzebież zamieni się w centrum sportowe! Odbędzie się Bieg Neptuna i turnieje towarzyszące

Tegorocznej edycji Biegu Neptuna, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia.

Trzebież zamieni się w centrum sportowe

na zdjęciu: Wieża widokowa w Trzebieży

Jednym z nich będzie turniej plażowej piłki siatkowej, w którym rywalizować będą zespoły złożone z jednej seniorki i jednej juniorki. Turniej odbędzie się na boisku do piłki siatkowej zlokalizowanym przy trzebieskiej plaży. Początek o godzinie 10.00.

Wielkimi krokami zbliża się Dziki Weekend 2022 [zapowiedź]

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Dzikiego Weekendu, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez biegowych na terenie Powiatu Polickiego.

Dziki Weekend 2022

Impreza od wielu już lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno biegaczy, jak i wszystkich tych, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi słabościami.

Zapraszamy na Bieg Neptuna do Trzebieży [zapowiedź]

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach zaprasza na VI edycję Biegu Neptuna, która odbędzie się 24 lipca na terenie Kompleksu Rekreacyjno – Plażowego w Trzebieży.

Bieg Neptuna w Trzebieży

Biuro zawodów uruchomione zostanie o godzinie 8.00, czyli na dwie godziny przed startem najmłodszych.