reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pierwszym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o dofinansowanie na usunięcie odpadów zalegających na terenie nielegalnego składowiska odpadów po firmie Ecorama przy ul. Kamiennej w Policach, środki na realizację rozmaitych programów dla gmin powiatu polickiego, a także aktualne przepisy dotyczące składowania odpadów na terenie Polski.

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta, czy przy obecnie funkcjonujących przepisach możliwe jest ulokowanie podobnej działalności jaką mieliśmy okazje oglądać przy okazji działalności firmy Ecorama w Policach.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.