reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Mariusz Różycki, przewodniczący powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Mariusz Różycki, przewodniczący powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o środki przyznane dla gmin powiatu polickiego w ramach Polskiego Ładu: Programu Inwestycji Strategicznych, a także braku informacji na temat przetargu na budowę Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina.

Ponadto panowie rozmawiają na temat realizacji jednej z największych inwestycji branży chemicznej w Europie, czyli powstającej w Policach fabryki propylenu i polipropylenu. W programie poruszono również temat dotyczący szkód, jakie powstały na rzece Łarpia w grudniu ubiegłego roku.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.