reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Sławomir Dmochowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Polic

Dzisiaj na łamach Dziennika Polickiego publikujemy kolejny odcinek nowego sezonu programu publicystycznego "Kontra GOŚĆ", poświęconego krajowej i lokalnej polityce.

Gościem Gracjana Brody jest Sławomir Dmochowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Polic.

W programie m.in. o obietnicy wybudowania 150 mieszkań w Policach, obniżeniu lokalnych opłat m.in. za wywóz odpadów i wody oraz braku centrum administracyjno-gospodarczego przy ul. Piłsudskiego. Kandydat na burmistrza z Prawa i Sprawiedliwości odpowiada w programie m.in. skąd będą pochodzić środki na realizację obietnic wyborczych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.