reklama
reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Tomasz Czubara, radny Rady Gmina Dobra oraz kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Tomasz Czubara, radny Rady Gmina Dobra oraz kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o różnice między "12" Gwarancji Trzeciej Drogi a "10" Tomasza Czubary.

Kontra GOŚĆ: Shivan Fate, zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, radny Rady Powiatu w Policach oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Shivan Fate, zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, radny Rady Powiatu w Policach oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. dlaczego politycy Koalicji Obywatelskiej zniechęcają Polaków do udziału w referendum.

Kontra GOŚĆ: Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pierwszym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o dofinansowanie na usunięcie odpadów zalegających na terenie nielegalnego składowiska odpadów po firmie Ecorama przy ul. Kamiennej w Policach, środki na realizację rozmaitych programów dla gmin powiatu polickiego, a także aktualne przepisy dotyczące składowania odpadów na terenie Polski.

Kontra GOŚĆ: Grzegorz Ufniarz, członek zarządu regionu Stowarzyszenia Polska 2050

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Grzegorz Ufniarz, członek zarządu regionu Stowarzyszenia Polska 2050.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyczyny odejścia ze Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI i rezygnacji z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Policach. Czy Grzegorz Ufniarz będzie głosował za budżetem gminy Police na rok 2022? Czy będzie kandydatem na burmistrza Polic?

Kontra GOŚĆ: Krystian Kowalewski, prezes Stowarzyszenia Projekt Police

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Krystian Kowalewski, prezes Stowarzyszenia Projekt Police.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyszłoroczny budżet gminy Police, zaplanowane na rok 2022 inwestycje, a także kierunki rozwoju gminy Police. Czy Krystian Kowalewski będzie kandydatem na burmistrza?

Kontra GOŚĆ: Bartosz Arłukowicz, europoseł Koalicji Obywatelskiej

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Bartosz Arłukowicz, europoseł Koalicji Europejskiej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o okoliczności wizyty w Policach, wsparcie dla polickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a także jaki wpływ na Platformę Obywatelską ma powrót do krajowej polityki Donalda Tuska.

Kontra GOŚĆ: Andrzej Rogowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Andrzej Rogowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o podwyżki za gospodarowanie odpadami, projekt budżetu gminy Police na rok 2022 i oskarżenia byłych pracowników skierowane pod adresem Rafała Zielińskiego, prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach.

Kontra GOŚĆ: Janusz Szwyd, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Janusz Szwyd, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o wybory władz Platformy Obywatelskiej na szczeblu zarówno krajowym jak i regionalnym. Czy powrót Donalda Tuska, który zaliczył wizerunkową wpadkę pomoże partii zwiększyć poparcie?

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.