reklama

reklama
reklama

Kontra GOŚĆ: Grzegorz Ufniarz, członek zarządu regionu Stowarzyszenia Polska 2050

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Grzegorz Ufniarz, członek zarządu regionu Stowarzyszenia Polska 2050.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyczyny odejścia ze Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI i rezygnacji z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Policach. Czy Grzegorz Ufniarz będzie głosował za budżetem gminy Police na rok 2022? Czy będzie kandydatem na burmistrza Polic?

Kontra GOŚĆ: Krystian Kowalewski, prezes Stowarzyszenia Projekt Police

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Krystian Kowalewski, prezes Stowarzyszenia Projekt Police.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyszłoroczny budżet gminy Police, zaplanowane na rok 2022 inwestycje, a także kierunki rozwoju gminy Police. Czy Krystian Kowalewski będzie kandydatem na burmistrza?

Kontra GOŚĆ: Bartosz Arłukowicz, europoseł Koalicji Obywatelskiej

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Bartosz Arłukowicz, europoseł Koalicji Europejskiej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o okoliczności wizyty w Policach, wsparcie dla polickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a także jaki wpływ na Platformę Obywatelską ma powrót do krajowej polityki Donalda Tuska.

Kontra GOŚĆ: Andrzej Rogowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Andrzej Rogowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Policach.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o podwyżki za gospodarowanie odpadami, projekt budżetu gminy Police na rok 2022 i oskarżenia byłych pracowników skierowane pod adresem Rafała Zielińskiego, prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach.

Kontra GOŚĆ: Janusz Szwyd, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Janusz Szwyd, przewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o wybory władz Platformy Obywatelskiej na szczeblu zarówno krajowym jak i regionalnym. Czy powrót Donalda Tuska, który zaliczył wizerunkową wpadkę pomoże partii zwiększyć poparcie?

Kontra GOŚĆ: Mariusz Różycki, przewodniczący powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości

Kolejnym gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Mariusz Różycki, przewodniczący powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o środki przyznane dla gmin powiatu polickiego w ramach Polskiego Ładu: Programu Inwestycji Strategicznych, a także braku informacji na temat przetargu na budowę Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina.

Kontra GOŚĆ: Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Pierwszym gościem w kolejnym sezonie programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Anna Ryl, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o przyznane dofinansowanie w kwocie 15,3 miliona złotych na przebudowę oraz wyposażenie polickiego MOKu w ramach środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.