reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Grupa Azoty Police podpisała porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 w Stargardzie

We wtorek, 29 sierpnia w siedzibie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. podpisano porozumienie pomiędzy policką Spółką a Zespołem Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie.

43. rocznica Porozumień Sierpniowych

na zdjęciu: (od lewej) Magdalena Krupa-Dubij, Tomasz Korytkowski, Mariusz Grab, Michał Siewierski

Dzięki podpisanemu porozumieniu Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. będzie organizować bezpłatne praktyki dla uczniów, szkolenia branżowe dla nauczycieli szkoły w Stargardzie, zajęcia ze specjalistami dla uczniów kształcących się w zawodzie monter maszyn i urządzeń oraz elektryk.

Spółka będzie mogła z kolei prezentować swoją aktualną działalność oraz możliwości rozwoju zawodowego w Spółce, podczas organizowanych spotkań lub wykładów.

Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie to największa szkoła zawodowa w regionie, która oferuje szeroki wachlarz kierunków dla uczniów. Wśród nich m.in. technik elektryk, technik elektronik, mechanik monter maszyn i urządzeń, elektryk czy stolarz.

To kolejny partner, który w ostatnim czasie pozyskała Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.