reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Grupa Azoty Police zaprasza do składania ofert na prowadzenie bufetu gastronomicznego

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. zaprasza do składania ofert na prowadzenie bufetu gastronomicznego w atrakcyjnej lokalizacji — przy ul. Kuźnickiej 1 w Policach, gdzie znajduje się siedziba Spółki.

Bufet gastronomiczny

na zdjęciu: Grupa Azoty pozytywnie przeszła audyt Fertilizers Europe w obszarze produktów nawozowych

Grupa Azoty Police od ponad 50 lat jest największym producentem nawozów wieloskładnikowych w kraju, wchodzącym w skład największej polskiej grupy chemicznej i kluczowej grupy kapitałowej branży nawozowo-chemicznej w Europie — Grupy Azoty. Policka Grupa Kapitałowa zatrudnia około czterech tysięcy pracowników, a kolejne kilka tysięcy osób każdego dnia korzysta z terenów Spółki, prowadząc tu swoją działalność, spotykając się z klientami i kontrahentami. Siedziba Spółki przy ulicy Kuźnickiej 1 w Policach to miejsce wielu inwestycji i ogromnego potencjału gospodarczego.

– Zapraszamy Państwa do złożenia swojej oferty w aktualnie prowadzonym postępowaniu przetargowym pod nazwą „Wyłonienie dzierżawcy pomieszczeń w obiekcie S-8 w celu otwarcia bufetu gastronomicznego" – zachęca Spółka.

Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Spółki, w zakładce: "Przetargi i ogłoszenia" pod adresem: https://przetargi.grupaazoty.com.

Autor: Grupa Azoty, Foto: Grupa Azoty

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.