reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Finał 6. edycji programu ambasadorskiego Grupy Azoty

Prezentacje w szkołach średnich i na uczelniach, organizowanie konkursów chemicznych dla młodzieży oraz promowanie w mediach społecznościowych pracy w branży chemicznej - m.in. tym zajmowali się przez ostatnie sześć miesięcy Ambasadorzy Marki Grupa Azoty. W siedzibie Grupy Azoty w Warszawie odbyło się podsumowanie projektu, przebiegającego pod hasłem „Grupa Azoty pracodawcą z wyboru”.

Ambasadorzy marki

na zdjęciu: ambasadorzy marki Grupy Azoty

Ambasadorami największych spółek Grupy Kapitałowej było 6 osób, studentów i doktorantów wyższych uczelni: Karolina Kadela z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Karolina Zawadzińska z Politechniki Krakowskiej – reprezentujący Grupę Azoty S.A. Tarnów, Ewelina Konarska Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego i Malwina Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie - wybrani przez Grupę Azoty Police, Adam Gołębiewski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - reprezentujący Grupę Azoty Puławy oraz Michał Naszkiewicz z Uniwersytetu Opolskiego - wybrany przez Grupę Azoty Kędzierzyn.

– Projekt w 100% spełnił moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Grupą Azoty. Sporo dowiedziałam się o specyfice tej branży, z którą planuję związać swoją dalszą karierę. Na spotkaniach z uczniami szkół średnich przekonywałam, że zawodem przyszłości obok np. lekarza czy prawnika, jest właśnie praca w przemyśle chemicznym, w tym zwłaszcza w Grupie Azoty - jednym z europejskich liderów branży nawozowo-chemicznej – podkreśla Karolina Zawadzińska, Ambasadorka "Marki Grupa Azoty".

W tym roku Ambasadorzy "Marki Grupy Azoty" zaangażowali się m.in. w promowanie Akademii Wodorowej powstałej przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym i prezentowali wodór jako potencjalne paliwo przyszłości.

– Już po raz szósty zaprosiliśmy do współpracy środowisko akademickie w ramach programu „Ambasador Marki Grupa Azoty”. W ten sposób wyszukujemy utalentowanych studentów, doktorantów, którzy w niedalekiej przyszłości mogą dołączyć do naszego zespołu, do tej "sztafety pokoleń", tworzącej od ponad 95 lat siłę Grupy Azoty – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Ambasadorzy Marki Grupa Azoty w roku akademickim 2022/2023 prowadzili między innymi stoiska informacyjne o programie ambasadorskim na studenckich targach pracy, sympozjach i współorganizowali wycieczki i prezentacje w fabrykach Grupy Azoty. Wzięli także udział w szkoleniu z druku 3D w Centrum Badawczo Rozwojowym Grupy Azoty w Tarnowie.

Autor: Grupa Azoty, Foto: Grupa Azoty

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.