Nagłówek Dziennika Polickiego

W Policach trenowali pod okiem mistrza świata Krzysztofa Głowackiego [zdjęcia]

Dziś w sali gimnastycznej na ul. Cisowej w Policach odbyło się seminarium bokserskie z Krzysztofem Głowackim, byłym dwukrotnym mistrzem świata World Boxing Organization w wadze junior ciężkiej.

Trenowali z Krzysztofem Głowackim

na zdjęciu: Krzysztof Głowacki, były dwukrotny mistrz świata World Boxing Organization

– Boks jest dyscypliną sportu, w której doskonale znajdą się zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Dla każdego, kto chce się troszkę poruszać, popracować nad techniką, a przede wszystkim nad swoją kondycją. – powiedział Krzysztof Głowacki.

Podczas sobotniego spotkania z mistrzem, grupa kilkudziesięciu zawodniczek, zawodników oraz dzieci, miała okazję poznać tajniki pięściarstwa.

Po przeprowadzeniu intensywnej rozgrzewki uczestnicy mogli wziąć udział w treningu, który poprowadził Krzysztof Głowacki.

Jak podkreślił były dwukrotny mistrz świata World Boxing Organization w wadze junior ciężkiej, aby przyciągnąć dzieci i młodzież do boksu, potrzebne są wyniki.

– Teraz boks kuleje troszkę w Polsce, nie mamy mistrza świata, ale mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości to się zmienia za sprawą m.in. Mateusza Masternaka. – podkreślił Głowacki.

Organizatorem wydarzenia był Boxing Sokół Team, który zaprasza na treningi kobiety i mężczyzn w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowania.

Galeria Zdjęć:Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.