Nagłówek Dziennika Polickiego

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema podczas Gali King Promotion Boxing Night

W sobotę, 9 lipca w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbyła się Gala King Promotion Boxing Night.

Artur Gierczak pokonał w walce wieczoru Czecha Janema Prokesema

Kibice zgromadzeni w hali obejrzeli pięć walk zawodowych oraz trzy walki w formule olimpijskiej. W ostatniej chwili z rywalizacji wypadł Bartosz Kwiatkowski, który miał zawalczyć z Andreyem Chyrkovem z Ukrainy.

Jako pierwszy do walki zawodowej stanął Maciej Jóźwik reprezentujący RBK Promotion, który pokonał na punkty Węgra Josifa Akajema.

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się pięściarz BKS-u Olimp Szczecin – Arek Zając, reprezentujący King Promotion, który pokonał na punkty Mariana Wesołowskiego z Silesia Boxing. Obaj zawodnicy zaprezentowali dobry pojedynek pięściarski, w którym nie brakowało ciekawych kombinacji ciosów.

Jeszcze lepszy pojedynek zaprezentowali Mykyta Alistratov reprezentujący King Promotion oraz Damian Haus z Silesia Boxing. Ukrainiec przed walką z zawodnikiem ze Śląska miał stoczonych 6 walk w karierze, a jego bilans wynosił 6-0-0, z czego 3 przez KO.

Również w trzeciej rundzie przez KO swojego rywala Przemysława Biniendę z Silesia Boxing, pokonał Gruzin Iago Gedenidze z King Promotion.

W walce wieczoru pięściarz BKS-u Olimp Szczecin reprezentujący King Promotion Artur Gierczak pokonał Czecha Janema Prokesema, zasypując go ciosami. Sędzia ringowy zmuszony był przerwać walkę w 3 rundzie.

Partnerem głównym Gali King Promotion Boxing Night był Powiat Policki. Patronem medialnym był m.in. Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.